Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Atsiliepimai

Skanus maistas

Angiochirurgijos skyriaus 2012 palatos ligoniai dėkoja už gerą maistą. Taip pavalgius ir ligos nebaisios.

Leonas Stasys Vaičiulis

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui A.Pileckij, 713 palatos gydytojai, taip pat sesutei Daivutei Jaucienei už nuoširdumą, profesionalumą ir sąžiningą darbą.

Leonas Stasys Vaičiulis

Aloyzas Kruša

Labai dėkoju gydytojai Birutei Štulaitei už nuoširdų gydymą ir priežiūrą, taip pat dėkoju sesutėms Daivai ir Laimai Čiženskajai ir visam ligoninės personalui.

Aloyzas Kruša

Jonas Šimkevičius

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Aurimui Knokneriui už atliktą operaciją, taip pat slaugytojoms I.Zakarienei bei D.Jancienei, gydytojai Birutei Štulaitei. Visam kolektyvui linkiu sėkmės.

Jonas Šimkevičius iš Mažeikių

Irma Šukienė, Zita Paulikienė

Nuoširdžiai dėkojame gydytojams A.Strazdui ir A.Poviliūnui už atliktas operacijas, už padrąsinantį žodį. Taip pat dėkojame visam personalui už rūpestingą priežiūrą ir gydymą.

Irma Šukienė iš Šilutės ir Zita Paulikienė

Alfonsas Lukošius, Genadijus Nikišovas

Norime išreikšti pačią didžiausią ir nuoširdžiausią padėką Klaipėdos jūrininkų ligoninės Kardiochirurgijos skyriaus gydytojui dr. Sauliui raugelei, kurio profesionalaus darbo dėka mums suteikta teisė gyventi, tai yra atliktos sudėtingos širdies operacijos. tai neeilinis kardiochirurgas, nuoširdus, pareigingas ir labai rimtai atliekantis savo darbą. tik tokie gydytojai sąžiningai priima Hipokrato priesaiką ir jos laikosi. Šis gydytojas turi pačias geriausias savybes, reikalingas šios srities specialistui. Mes siekime pasiekti aukštumų šioje darbo srityje, bei pasiekti patį aukščiausią lygį. To mes linkime iš visos širdies. Linkime jums gero ir kilnaus, gerbiamas gydytojau, tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Pasinaudodami šia proga norėtume padėkoti visai jūsų komandai: bendrosios praktikos slaugytojoms, kurios taip pat sąžiningai stengiasi dėl čia esančių ligonių.

Alfonsas Lukošius, Ganadij Nikišov

Karina Janulaitytė

Dėkoju gydytojui Tomui Mitkui už atliktą operaciją, šiltą bendravimą ir rūpestį. Taip pat AČIŪ personalui. Čia labai malonus bendravimas ir priežiūra.

Karina Janulaitytė

Loreta Blaževičienė

Nuoširdžiausia padėka ir pagarba visiems Klaipėdos jūrininkų ligoninės Onkohematologijos skyriaus darbuotojams. Nuoširdus AČIŪ skyriaus vedėjai Ligitai Malciūtei, mano gydytojai hematologei Birutei Franckevičienei už tai, kad jau penkerius metus po sunkios ligos galiu džiaugtis gyvenimu. Saugoti ir rūpintis žmogaus gyvybe – didžiulis pasiaukojimas. Linkiu Jums stiprios sveikatos, asmeninės laimės ir profesinės kantrybės.

Pagarbiai Loreta Blaževičienė

Stanislovas Bielinis

Nuoširdus ačiū Klaipėdos jūrininkų ligoninės abdominalinės chirurgijos gydytojui Tomui Mitkui ir aptarnaujančiam personalui už rūpestingą ir nuoširdų gydymą. Tegul visada Jus lydi gera nuotaika, sėkmė ir kantrybė.

Stanislavos Miceikienės dukros

MAMA – brangiausia, ką dar turime šioje žemėje. Ir kai sutrinka jos sveikata, mes blaškomės, kaip voverės rate. Dievas nepaliko mūsų vienų. Mama jau dešimt metų dializuojama Klaipėdos jūrininkų ligoninės Nefrologijos ir dializių skyriuje. negaliu atsistebėti gydytojų, slaugytojų ir aptarnaujančio personalo atsidavimu savo darbui, rūpestingumu ir begaline meile savo ligoniams. Smarkiai pablogėjus mamos sveikatai, visas savo jėgas atidavė gerbiamos gydytojos Janina Priluckienė, Vilija Deimantavičienė. Susidarė toks įspūdis, kad šios gydytojos kovoja dėl savo mamos gyvybės. Jūs  – Dievo siųsti ANGELAI. Šimtą tūkstančių kartų Jums A Č I Ū . Nefrologijos ir dializių skyriaus vedėjui, visoms gydytojoms , slaugytojoms ir aptarnaujančiam personalui linkime stiprios sveikatos, stiprybės, neišsenkančios energijos ir LAIMĖS. Stanislavos Miceikienės dukros

Mokytoja iš Palangos

Nuoširdžiai dėkoju už dėmesį ir jautrumą visiems Ginekokologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus darbuotojams. Labai džiaugiuosi, kad mane operavo labai profesionalus ir atsakingas gydytojas Aleksandras Krištanavičius ir nuostabiai atliekanti savo darbą anesteziologų komanda. Dėkoju Jums, Gydytojau, už palaikymą, rūpestį ir visada gerą nuotaiką.   Mokytoja iš Palangos

Natalija Sederevičienė iš Marijampolės

Noriu tarti gerus žodžius apie jūsų ligoninės pirmajame aukšte esančio Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus medikus, kurie labai nuoširdžiai ir puikiai atlieka savo darbą. Nuoširdus ačiū gydytojai Dainai Vaičiulienei, skyriaus slaugytojoms Aidai, Irenai, Eglei, praktikantėms Sandrai, Mildai, kineziterapeutei Jurgitai ir visam jūsų kolektyvui. Ačiū už rūpestingumą, dėmesį. Linkiu jums visokeriopos sėkmės, puikios kloties jūsų nelengvame darbe, geros sveikatos ir kantrybės dirbant su pacientais. Su didele pagarba, didžiulis AČIŪ.  

L. Jonavičienė

Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriuje dirba puiki ir darni gydytojų ir slaugytojų komanda, vadovaujama V. Diržausko. Ligoninėje jaučiasi ir direktoriaus didelės pastangos, kad ji būtų jauki, maloni ir šiuolaikiška. Puiku, kad ant sienų kabo klaipėdiečių dailininkų puikūs darbai, o slaugytojų poste guli Koncertų salės reklaminis bukletas. Didelė padėka tiems ir toms darbuotojoms, kurios tvarko gėles ir ligoninės aplinką. Viskas daroma su meile, pagarba ir nuoširdžiai. Linkiu visiems išlikti tokiais ir toliau, nes nedaug kur Lietuvoje yra likę tokių žmogiškumo oazių. Sakoma, kad viskas priklauso nuo šeimos galvos. tad stiprybės direktoriui Jonui Sąlygai,, skyrių vedėjams ir jų padėjėjoms. Labai džiaugiuosi, kad mane operavo ir gydė nuostabi gydytoja Aldona Butkutė.

Daiva

Nuostabi priežiūra ir gydytojų, ir slaugytojų. Esu labai patenkinta jų darbu ir labai jiems dėkinga.

Violeta Stankevičienė

Labai dėkoju visam Neurologijos skyriaus personalui už kvalifikuotą darbą, už didelę kantrybę sunkiame, bet labai reikalingame darbe.

Pacientė

Jei ne namų ir savų žmonių ilgesys, pas jus – nuostabu!

Regina

Nerandu tokių nuoširdžių žodžių, kuriais galėčiau padėkoti Abdominalinės chirurgijos skyriaus personalui. Jūs visi tokie nuostabūs, visi su šypsena, padrąsinančiu žodžiu. Jaučiu didžiausią dėkingumą operavusiam gydytojui Tomui Mitkui. Kokios nuostabios sesutės, aptarnaujantis personalas. 10 balų iš 10! Gyvuokit ilgai, ilgai, suteikit net ir silpniausiems ligoniams viltį. Sėkmės jums visiems ir jūsų šeimoms.

Tatjana Semeniuk

Dėkojame gydytojai Natalijai Prušinskienei už dėmesingumą, profesionalumą ir gerumą. 2014 lapkričio 20 dieną atvežiau vyrą dėl ūmaus skausmo pilvo srityje į jūsų ligoninės Priėmimo skyrių. Nors visi tyrimai buvo geri, nuolatinis skausmas nemažėjo, o netgi stiprėjo. paprastai būtų mus išsiuntę namo ir išrašę vaistų nuo skausmo. tačiau gydytoja N.Prušinskienė mūsų nepaliko vienumoje su skausmu. Jos pastangų dėka vyras artimiausiu metu bus konsultuojamas specialistų ir galbūt bus rasta skausmų priežastis. Dar kartą dėkoju gydytojai ir te Divas ją laimina. Su pagarba Tatjana Semeniuk

Donata Malinauskienė

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriui Jonui Sąlygai Norėčiau išreikšti savo dėkingumą Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojai Natalijai Prušinskienei už jos profesionalumą ir nuoširdumą. Kai spalio mėnesio pradžioje atvežiau savo mamą į ligoninę su skausmais, buvau labai išsigandusi, kadangi, turbūt, kaip ir kiekvienas žmogus, nelabai mėgstu lankytis ligoninėse ir tikrai nelabai žinau, kaip ten viskas vyksta. Priėmimo skyriuje mus pasitiko labai energinga gydytoja, nuramino ir mane ir mano mamą. Ji labai mandagiai su mumis bendravo, šypsojosi, nesinervino, kai mama painiai pasakojo apie savo savijautą. Ji buvo dėmesinga ir uždavinėjo klausimus apie vartojamus vaistus, apie skausmų pobūdį ir intensyvumą, skrupulingai viską užsirašinėjo. Pati apžiūrėjo mamą ir pasikvietė seselę, kad ta padarytų tyrimus. Viskas vyko labai sklandžiai ir operatyviai. Labai greitai mes sulaukėme tyrimų rezultatų ir mamą paguldė į ligoninę. Bet gydytojos Natalijos Prušinskienės dėka jau nebebuvo nei baisu, nei nemalonu. Supratome, kad jeigu Priėmimo skyriuje, kur natūraliai būna įtempta atmosfera dėl intensyvaus pacientų srauto, dirba tokie profesionalai ir malonūs žmonės kaip gydytoja N.Prušinskienė, tai tikrai nėra ko nerimauti. Jūsų vardu norime visam ligoninės kolektyvui ir gydytojai N.Prušinskienei išreikšti padėką už profesionalumą, malonų bendravimą ir operatyvumą. Pagarbiai Donata Malinauskienė

Judita Ramanauskaitė

Šių metų rugsėjo 8 dieną pasijutau labai blogai, svaigo galva, pykino, jaučiau skausmą dešiniame šone. Nuvažiavau į Jūrininkų ligoninės priimamąjį. Mane pasitiko Priėmimo skyriaus gydytoja. Buvau nustebinta gydytojos šiltu ir rūpestingu bendravimu. Bendravome kaip artimi žmonės. Gydytoja įsiklausė į kiekvieną mano pasakytą žodį, klausinėjo, kokiomis ligomis esu sirgusi, kur skauda, kokius vaistus esu vartojusi ir viską užsirašinėjo. Sužinojusi visą reikiamą informaciją , ji sesutėms nurodė, kokius tyrimus atlikti. Surašiusi ligos istoriją, paprašė palaukti koridoriuje. Prieš išeidama pažvelgiau į gydytojos vardo kortelę. vardo nepamiršiu niekada. Tai buvo gydytoja Natalija Prušinskienė. Retai galima sutikti tokį žmogų, iš kurio išėjusi jautiesi saugiai ir esi užtikrinta, kad tavimi bus pasirūpinta. Taip pat reikėtų gydytoją pagirti už jos operatyvumą.. Nors koridorius buvo pilnas žmonių, ji sugebėjo didžiąją dalį jų greitai priimti ir jiems padėti. Ji dirbo greitai, kokybiškai ir, mano nuomone, nuoširdžiai adėdama kitiems žmonėms. Tai, ką galvojau, tą patį išgirdau iš kitų žmonių lūpų koridoriuje. tada pagalvojau, kad jei ligoninėse būtų daugiau tokių gydytojų, tada būtų ir daugiau sveikesnių žmonių. Toks Natalijos Prušinskienės bendravimas ir jos darbas man suteikė pasitikėjimą jūsų ligonine ir jos medikais. jeigu mano artimieji kada nors pasijustų blogai, aš važiuočiau tik į jūsų ligoninės priėmimo skyrių, nes žinau, kad ten dirba nuostabi gydytoja ir nuostabus žmogus Natalija Prušinskienė ir ji mumis tinkamai pasirūpins. Su didele pagarba Judita Ramanauskaitė

Irina Jakovleva, Zoja Pavliuk

Jau praėjo metai ir keli mėnesiai kai mūsų mamai buvo nustatyta sunki liga – ūminė mieloblastinė leukemija. Visą šį laiką mamai buvo suteiktavisapusiška pagalba: profesionalus gydymas bei konsultavimas. Per gydymo laikotarpį visas skyriaus personalas suteikė kvalifikuotą pagalbą mūsų mamai. Tinkamai ir profesionaliai yra parinktas personalas. be abejo, tai skyriaus vedėjo Ligitos Malciūtės nuopelnas. Išskirtinės padėkos nusipelnė skyriaus vedėja ir gydytojai už lankstumą, aukštą profesionalumą ir labai konstruktyvų požiūrį į pacientą bei nuoširdų siekimą padėti. Ypatingą padėką norime išreikšti gydytojui Mindaugui Jurgučiui už rūpestį, dėmesį ir atsidavimą darbui ir ligoniams. Nuo visos šeimos narių tariame nuoširdų ačiū visam Onkohematologijos skyriaus personalui už aukštos kvalifikacijos suteiktą pagalbą gydant Anastasiją Jakovlevą. Norime jums palinkėti sėkmės sunkiame darbe ir kuo geriausios kloties gyvenime. Pagarbiai A.Jakovlevos dukros Irina Jakovleva ir Zoja Pavliuk

Sigita Everlinienė

Norėjome nuoširdžiai padėkoti Violetai Labženytei, Ligonių priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus darbuotojai, už profesionalų darbą. Ji suteikė pagalbą Stanislovui Aviženiui ir išgelbėjo jam gyvybę. Šios nuostabios gydytojos dėka buvo išvengta širdies infarkto, todėl dar kartą norime padėkoti ir pasidžiaugti, kad jūsų įstaigoje dirba tikri profesionalai. Pagarbiai Sigita Everlinienė

Regina Kasmauskienė

Netikėjau, kad yra tokių nuostabių medikų. Nuoširdų Ačiū už rūpestį, jautrumą, rūpestingumą, profesionalumą tariu anesteziologui Nerijui Klimui, Chirurgijos klinikos vadovui Artūrui Razbadauskui ir visam jo kolektyvui, ypač Ingai Čeporiūtei, Janinai Dargytei, Vaidai Nausėdienei, Irmai Šedvilaitei. Linkiu sėkmės darbe, būkite ir toliau tokiu šauniu ir profesionaliu kolektyvu. Buvo labai malonu pas jus gydytis.

Steponas Jasevičius ir jo artimieji

Nuoširdžiai dėkojame kardiochirurgui Sauliui Raugelei, sėkmingai atlikusiam sudėtingą širdies operaciją ir išsaugojusią artimiesiems Vyrą, Tėtį, Brolį ir Senelį. Labiausiai dėkoja vos kelios dienos po operacijos gimusi pirmoji anūkėlė. Gydytojau, esate ne tik profesionalus chirurgas, bet ir ypatingai šiltas Žmogus. Kuo nuoširdžiausiai Jums linkime visokeriopos sėkmės ir laimės. Steponas Jasevičius ir jo artimieji  

A. Jakienė, St. Bielskienė, St. Jasienė

Nuoširdžiai dėkojame visai kardiochirurgų grupei, mažiausiai mūsų, ligonių, matomai reanimatologų, anesteziologų brigadai. Taip pat didžiulis ačiū mūsų nuoširdžių sesučių grupei. Jos, negailėdamos savęs atiduoda visą savo turtą – sveikatą. Dėkojame slaugytėms, kurios tarsi tos pilkosios bitutės negaili savęs. Negalime mes išskirti nė vieno mums brangaus mediko, be kurio šio laivo įgula negalėtų plaukti. tarp jų ir jūsų kapitonas, kurį mes mažiausiai matome, tai ligoninės vadovas dr. Jonas Sąlyga. Ir dar mes nuoširdžiai turime padėkoti prie tos pačios komandos prisidėjusiai kardiologų brigadai, nes be jų laivo burės nekiltų. Šią padėką baigsiu nepamenu kurio poeto žodžiais, kurie skamba tarp gyvybės ir mirties...

Reikia būti tiesiam, kad tikėtų, reikia būti gražiam, kad mylėtų, Reikia būti ugnim, kad per lietų Prie tavęs pasišildyt galėtų. Mes ateinam į Žemę ne mirti, Mes ateinam gyvent ir pamilti, Mes ateinam dainų dainuoti Ir žole po langais sužaliuoti.
Ligonės A.Jakienė, St. Bielskienė, St.Jasienė  

V. Peškienė, S.Nedalia, B.Braždienė, E.Tutlienė

Nuoširdžiai dėkojame Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Rimai Gražienei ir visam personalui už rūpestingą gydymą, už nuoširdumą, gerumą, švelnumą... Išlikite visada tokios malonios, geros... Daug Jums sveikatos ir ištvermės. Jūsų pacientės: V. Peškienė, S.Nedalia, B.Braždienė, E.Tutlienė

Genutė Kirkienė

Nuoširdžiausią padėką ir didžiausią AČIŪ tariu už rūpestingą ir kvalifikuotą pagalbą, profesionalumą, dėmesingumą ir gydymą Širdies aritmijų skyriaus vedėjai doc. dr. Sigutei Norkienei bei visam skyriaus personalui! Tuo pačiu noriu pasidžiaugti ir širdingai padėkoti šios ligoninės vadovui – direktoriui dr. Jonui Sąlygai, subūrusiam tokių profesionalų ir specialistų komandą. Apie jūsų ligoninę žino visa Lietuva! Visiems didžiausios sėkmės! Pagarbiai doc. dr. Genutė Kirkienė Vilniaus universitetas

Ignas Bieliauskas

Brangūs Neurologijos skyriaus darbuotojai: gydytojai, slaugytojos ir slaugytės. Norėčiau kuo nuoširdžiausiai Jums padėkoti ir Jūsų triūsą, gerą gydymą, dėkoju mane gydžiusiam gydytojui S.Tarozai, mane po insulto priėmusiam skyriaus vedėjui R.Urbučiui. Didelis ačiū sesutėms, kurios man leido vaistus ir statė lašines. Linkiu jums tvirtybės, sveikatos ir sėkmės slaugant ir gydant mus ligonius. Sveikstantis ligoniukas Ignas Bieliauskas  

Irena Maksvytienė

Visur paslaptinga tyla Ir spengia jinai lyg gėla. Tu mediko žvilgsnį jauti, Už tai jam dėkingas esi. Jie skuba ir bėga tolyn, Chalatai lyg sniegas balti Atrodo visai nekalti. Jūs budit dienom ir naktim, Jūs gydote žodžiais ir rankom švelniom. Kovojate jūs su mirtim, Jūs darot didžius stebuklus – Išgydote vaistais visus. Dėkingi jums žmonės visi Kai mediko žvilgsnį jauti.
Labai dėkoju už atliktą skydliaukės operaciją Jūrininkų ligoninės Abdominalinės chirurgijos skyriaus vedėjui Martynui Sokolovui, operacinės personalui, skyriaus slaugytojoms ir pagalbiniam personalui. Gyvenkite 100 metų. Su pagarba Irena Maksvytienė iš Kretingos

Arvydas Girdzijauskas

Gerbiami medikai, nemaža žmonių, kurių sąmonėje ligoninės vaizdinys siejasi su baime, nerimu ir nežinia. Labai gera jausti, kai šiuos pojūčius keičia dėkingumas ir pasitikėjimas, kurie sukeliami nuoširdaus  viso medikų kolektyvo rūpesčio, žmogiško dėmesio, profesionalumo, kantrybės ir netgi subtilaus humoro. Ypatingai noriu padėkoti I kardiologijos skyriaus kolektyvui ir gydytojai Laimutei Albrektaitei, taip pat Kardiochirurgijos skyriaus kolektyvui, gydytojai Vilijai Jakumaitei ir, žinoma, vedėjui Gediminui Kundrotui. Esu tikras, kad žmonės ir žmogiškumas gydo ne mažiau nei vaistai ir profesionalumas. Su nuoširdžia padėka Arvydas Girdzijauskas

Liuda Strazdauskienė

Pirmą kartą gydausi Klaipėdos jūrininkų ligoninės Širdies aritmijų skyriuje. Nenusivyliau ir džiaugiuosi visu kolektyvu. Visiems nuoširdus AČIŪ, ypač gydytojai Birutei Štulaitei. Ne veltui sakoma, kad šypsena nieko nekainuoja, o ir iš tiesų tai pajaučiau ir įsitikinau iš darbščios, rūpestingos, savo darbą gerai išmanančios daktarės. Ji kaip darbščioji bitelė "dūzgia" koridoriais pas savo ligoniukus su energija ir šypsena veide, savo išmintimi, geru paguodžiančiu ir vilties pasveikti teikiančiu žodžiu. Didelis ir nuoširdus ačiū Jums, gydytoja. Dievo palaimos Jums ir Jūsų artimiesiems. Nuoširdžiai dėkoju ir bendrosios praktikos slaugytojai Loretai Ilarionovai, mokančiai švelniai nušluostyti ligonio ašaras ir nuraminti bijantį įvairių procedūrų. Ačiū už neįkainojamą Tavo šypseną veide ir jautrumą. Linkiu didelės ligonių meilės Tau... Nuoširdus ačiū dar jaunam, bet perspektyviam, ligonio skausmus suprantančiam Širdies aritmijų laboratorijos gydytojui Jonui Jarašūnui bei slaugytojai Algirdai Valiukienei. Stiprios sveikatos, energijos Jums patiems, kad mus gydydami nepervargtumėte. Su pagarba pacientė Liuda Strazdauskienė      

Agota Kašėtienė

Nuoširdžiausią AČIŪ tariu Širdies aritmijų skyriaus gydytojai Birutei Štulaitei, visoms slaugytojoms ir aptarnaujančiam personalui už rūpestingumą, švelnumą, slaugytojoms. Taip pat dėkoju gydytojui Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus gydytojui Aurimui Knokneriui už nuoširdumą, nuostabias rankas, o slaugytojoms už švelnumą. Su pagarba Agota Kašėtienė

Raimundas Valaiša

Kaip kilnu padėti žmogui įveikti skausmą ir dvasines kančias. Ko vertos jūsų rankos, jūsų protas, patirtis ir išmintis? Mielieji Kardiochirurgijos skyriaus medikai, linkiu jums niekada nepavargti nei fiziškai nei dvasiškai. Juk jūs – mūsų gyvenimo viltis. Su pagarba Raimundas Valaiša

A. Kliknos šeima

Gerbiami Angiochirurgijos skyriaus gydytojai, skyriaus darbuotojai, norime jums dėkoti iš visų mūsų mažų širdelių. Geros kloties tolimesniame jūsų darbe, santarvės ir supratimo šeimose, dėkojame už suteiktą galimybę gyventi. Gyvenimas – vertybė iš jūsų rankų. Dėkojame gydytojui Dariui Skiručiui, skyriaus slaugytojoms ir kitam personalui.   Su pagarba paciento A. Kliknos šeima Šiauliai

Aušra Mačernienė

Nuoširdžiai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus medikams: gydytojui R. Irkinui ir visam visam personalui – sesutėms, masažistėms, mankštos, perlinės vonios darbuotojoms, vertikalios vonios darbuotojai Aurelijai, kunigui Sauliui Stumbrai už šv. Mišias. Linkiu jums visiems kuo geriausios kloties, kad jūs, kaip tie angelai sargai su malonia šypsena ir rūpesčiu sutiktumėte visus ligonius, kurie į jus kreipiasi. Jūs visa tai darote. Tai pamačiau pabuvojusi jūsų skyriuje 7 aukšte. Nėra žodžių kaip jums padėkoti. Nuoširdi padėka skyriaus vedėjai.. daug laimės noriu palinkėti, sveikatos, ištvermės, ramybės ir tik gerų dienų. Kad jūsų norai išsipildyti galėtų, kad jums širdyse būtų miela ir ramu. Su pagarba Aušra Mačernienė

Galina

Širdingai dėkoju Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriui Jonui Sąlygai už įsteigtą tokio aukšto lygio pagalbą, kurios aš sulaukiau šioje ligoninėje, taip pat dėkoju Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vėjui dėmesingam ir rimtam V.Diržauskui, bei nuostabiam M.Diržauskui. Ypatinga padėka mano gydančiai gydytojai, gydytojai iš pašaukimo, auksinių rankų Rimai Gražienei. Kiek šioje gražioje moteryje fizinių, moralinių protinių jėgų. taip pat dėkoju anesteziologei R.Kuraitienei. Taip at dėkoju gydytojams A. Krištanavičiui, A. Butkutei, V.Urbonavičiūtei, skyriaus vyresniajai slaugytojai Angelei Musijenkienei,  niekada nepamiršiu sesers šeimininkės Genutės Šatkauskienės, darbščiųjų sanitaryčių. Ypač dėkoju sanitarei Danutei Gaidienei, kuri mane palaikė. Ačiū ir virtuvės darbuotojoms, ypač Rasai Gaidikienei. Visada buvau soti. Žemai lenkiuosi slaugytojoms jų nelengvame darbe. Aš pati, kaip didelę patirtį sukaupusi slaugytoja, stebėjau jas. Visos gražios, elegantiškos, išlaikytos, puikios, žinančios ir išmanančios savo darbą. Tai: Džerenija Levoniukienė, Alvyda Butkienė, Aita Gruodienė, Jūratė Lomstarienė, Džiulija, Loreta. Jei tik galėčiau, visą skyrių nukločiau rožėmis. Jūs jų nusipelnėte. Jūs net patys nežinote, kokie puikūs esate. Apie jūsų skyrių, vedėją V.Diržauską ir jo kolegas seniai sklinda geros kalbos ne tik Klaipėdoje, bet ir už jos ribų. Ačiū! Galina    

Liudmila Datkūnienė

Dėkoju Nefrologijos ir dializių skyriaus personalui: vedėjai Janinai Priluckienei, gydytojai Alminai Kasiliauskienei, slaugytojoms ir visam kitam medicinos personalui už profesionalumą, jautrumą, gerumą, rūpestį ligoniais, už supratimą... Dėkoju angiochirurgui, atlikusiam man procedūrą, operacinės slaugytojoms už jų gerumą, profesionalumą ir supratimą. Linkiu jums visiems sveikatos, gerovės jūsų gyvenime, kantrybės ir didesnio atlygio. Liudmila Datkūnienė iš Mažeikių

Onutė, Valerija, Gražina

Teko lankytis ir kitose gydymo įstaigose, bet ką radome čia – nesulyginama! Norėtume padėkoti Nefrologijos ir dializių skyriaus vedėjai J. Priluckienei, gydytojai A. Kasiliauskienei. Ačiū Jums už pastangas, kad mes pasveiktume. Jūsų skyriaus darbuotojos – nerealios. Tokio paslaugumo, rūpinimosi mumis kiekvieną reikiamą minutę, dieną, naktį, visada su gera nuotaika ir atsidavimu. Ačiū už šiltą, jaukią aplinką, skanų maistą, švarą, bei profesionalų jūsų darbą. Jūs vertos geriausių žodžių, jūs  – nuostabi komanda. Linkime jums asmeninės laimės, sveikatos, kantrybės atsakingame darbe. Ligoninei ačiū už jaukią koplytėlę, kurioje atrandame ir dvasios ramybę.

Petras Pocius

Daktare padėk, lenkiu nuoširdžiai galvą. Jaučiu širdis dar plaka. O ji pavargus, ritmas nebe tas. Ar pasiseks beištaisyti tas klaidas? Su dideliu mokslo svajonių bagažu Gydote ligonius taip nuostabu. Sergančius sutinkate su nuotaika gera Kaip malonu gydytis pas jus čia. Jums linkiu sveikatos, emocijų gerų Nuo pat ankstyvo ryto iki sutemų. Tą nelengvą darbą dirbant su džiaugsmu, Kasdieną kaupiant vis naujų žinių. Gerbiami gydytojai B.Štulaite, A.Poviliūnai, gerbiamos Klaipėdos jūrininkų ligoninės Aritmijų skyriaus sesutės, su didžia pagarba dėkoju visai Jūsų brigadai. Linkiu geros sveikatos, Dievo palaimos Jūsų sunkiame darbe. Petras Pocius iš Telšių                

Rasa Poškuvienė

Nuoširdžiai noriu padėkoti Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui V.Diržauskui už profesionalumą, dėmesį, rūpestingumą ir nuoširdų bendravimą. Tepadeda jums Dievas ir telaimina Jūsų darbus. Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui už šypsenas, švelnius žodžius ir didelį dėmesingumą. Linkiu niekada nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai. Ačiū visiems. Su pagarba Rasa Poškuvienė

Ilona Bučienė, Genovaitė Putienė

Jūrininkų ligoninės ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriuje tvyro aukšta žmogiška kultūra, profesionalumas, atjauta, jautrumas sergantiesiems, paguoda. To pacientams labiausiai ir reikia. Dėkojame gydytojui Aleksandui Krištanavičiui už atliktas operacijas. Pagarbiai Ilona Bučienė ir Genovaitė Putienė

Rasa Vilimienė

Šiandien esu Jūrininkų ligoninės ginekologijos skyriaus pacientė. Jaučiuosi neįprastai. Kodėl? Paprastumas ir šypsena veiduose šiandien mumyse yra deficitas. Čia, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriuje deficito nėra niekam. Nuoširdus žodis, šilta šypsena, paslaugumas, rūpestis, kvalifikuota pagalba mus, pacientus, lydi 24 val per parą. Nuoširdžiai ir be pagražinimų dėkoju visam šio skyriaus personalui už suteiktą pagalbą, sielos ramybę, gerą nuotaiką. Išsivežu į Mažeikius dalelę Jūsų gerumo. Gydytoja R.Gražiene, Jūs – profesionalas gydytojas ir nuostabus žmogus. Ačiū visiems.   Rasa Vilimienė, Mažeikiai

Bronislava, Alina, Rūta

Norime padėkoti visoms Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus darbuotojoms, slaugytojoms už nuoširdumą, rūpestingumą, dėmesį, pagalbą. Ypač dėkojame skyriaus vedėjui V.Diržauskui ir sesutei Lilei. Daug ilgų ir gerų gyvenimo metų linkime, o svarbiausia sveikatos ir ištvermės jūsų sunkiame darbe.   Su pagarba Bronislava, Alina, Rūta

S.Tuminienė, D.Čuiberkienė

Brangūs medikai, gaila, kad tik liga suteikė progą Jus pažinti ir ilgiau pabendrauti. Norime padėkoti gydytojoms O.Drulytei ir A.Butkutei ne tik dėl sėkmingai atliktos operacijos, bet ir už betarpišką bendravimą ir nuoširdų rūpinimąsi. Esame tiesiog sužavėtos skyriaus slaugytojomis. Net keista, kaip tokiame mažame žmogutyje, kaip sesutė Lilė telpa tiek gerumo. Savo gera nuotaika ji tiesiog nušviečia palatą. Ačiū Jums visoms. Linkime kantrybės su mumis ir stiprios sveikatos. Jūs sirgti negalite, nes kas tuomet rūpinsis mumis.   Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus pacientės S. Tuminienė ir D. Čuiberkienė

Edita Dapkevičienė

Nuoširdžiai noriu padėkoti mane priėmusiai ir gydžiusiai gydytojai O.Drulytei už sėkmingai atliktą operaciją, už rūpestingumą, patarimus, dėmesį, gerumą ir nuoširdumą. Taip pat labai esu dėkinga visam Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus personalui už švelnumą, supratingumą. Jūs esate  visos labai malonios, nuostabios. Jūs tiesiog super. Ačiū jums labai už jūsų gerumą ir pagalbą.   Su pagarba Edita Dapkevičienė iš Gargždų P.S. Didelės sėkmės Jūsų tolimesniame darbe.

A. Rekašienė

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai R.Gražienei už kvalifikuotą gydymą ir nuoširdų bendravimą. Taip pat didžiulė padėka visam aptarnaujančiam personalui: sesutėms, slaugytojoms. Čia žmonės dirba savo mėgstamą darbą. Labai jiems AČIŪ!!! A.Rekašienė

Regina Saudargienė

Sunkiausia gyventi nežinomybėje, o kai viskas aišku – nuostabu gyventi ir džiaugtis rasota žole, žydru dangumi, lietumi ir visu pasauliu. Nuoširdus ačiū Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui už gydymą, nuoširdų žodį ir žinojimą, kad viskas gerai. Sėkmės Jums darbe ir asmeniniame gyvenime. Žemaitiškas – diekou. Visam aptarnaujančiam personalui tokios pat kantrybės, šilumos, sveikatos. Esat kaip gėlės – švelnios, šiltos, jautrios, nuostabios, tik dar ir padedančios, užjaučiančios. Hipokratas tikrai didžiuojasi jūsų darniu kolektyvu! Su pagarba pacientė Regina Saudargienė iš Telšių

Rima Jocytė

Nuoširdžiausią AČIŪ tariu Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjui Virginijui Diržauskui už kvalifikuotą, rūpestingą ir nuoširdų gydymą, atliktą operaciją bei begalinę priežiūrą. Linkiu laimės, sėkmės tolimesniame Jūsų darbe, kuris suteikia žmogui vilties, džiaugsmo ir sugrąžina neįkainojamą sveikatą. Taip pat nuoširdžiausią padėką siunčiu visam aptarnaujančiam personalui, slaugytojoms Liucijai, Ritai, Algirdai bei visoms kitoms už kantrybę, nuoširdumą, švelnumą, jų šypsenas, padrąsinimus, kurie išsklaido mūsų, pasimetusių ligonių, baimę ir įtampą. Slaugutėms noriu padėkoti už švarias, tvarkingas ir jaukias palatas. Jaučiausi kaip gerame viešbutyje, o ne ligoninėje. Jūs – mūsų angelai sargai, atsidavę savo darbui. Tegul jūsų rankos ir toliau atlieka šiuos stebuklingus darbus. Esate superinis kolektyvas. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ! Su didžiausia pagarba pacientė Rima Jocytė iš Tauragės

Roma Urbonienė

Noriu padėkoti mielai Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Jūratei Jaseliūnienei už suteiktą išsamią informaciją apie būsimą operaciją, už nuoširdžius ir malonius palaikymo žodžius, už padrąsinimo šypsenas ir svarbiausia – už profesionalią medicinos pagalbą (atlikta operacija). Nuoširdus Jums AČIŪ, miela gydytoja. Taip pat esu labai dėkinga mane priėmusiai gydytojai Rimai Gražienei už išsamią informaciją apie mano sveikatos būklę. taip pat dėkoju mieloms slaugytojoms Liucijai, Algirdai ir ypač Ritai už visokeriopą pagalbą, už nuoširdų rūpestį, šiltą bendravimą, empatiją ligoniui bei jautrumą sergančiajam ir už trykštantį optimizmą. Ačiū jums, mielosios. AČIŪ šauniam ir darniai sustyguotam visam Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos kolektyvui už profesionaliai atliekamas pareigas.

Laura

Gulėdama jūsų ligoninėje jaučiausi kaip fantastiniame filme apie ateitį. Nerealūs VISI. Pradedant sesutėmis, kurios kas rytą implantuoja grumo, nuoširdumo ir paslaugumo "čipus", baigiant gydytojais. Nežinau, ar dar Lietuvoje yra geresnių specialistų kaip Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjas, gydytojas Virginijus Diržauskas?  Turbūt ne. Maža to, jis  labai nuoširdus žmogus ir regas vadovas. Ligoninė ir skyrius ( Ginekologijos) švarūs, tvarkingi ir jaukūs. Girsiu jūsų ligoninę ir personalą visur ir visiems. Ačiū.

Zita Birštonienė

Klaipėdos jūrininkų ligoninės I-ojo kardiologijos skyriaus medikams: Brangieji, Dėkoju Jums, kad esate, Kad Jūsų žodis nuoširdus, Kad sunkų darbą tęsiate, Slauga gera aprūpinate mus. Dėkoju Jums už skyriaus švarą. Liunkiu Jums gyvenime tik gero. Ir sveikatos tegul niekada netrūksta.

Kristina Masiulienė

Labi norėčiau padėkoti Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Jūratei Jaseliūnienei už nuoširdumą, rūpestingumą ir kvalifikuotą gydymą. Taip pat dėkoju visam kolektyvui, slaugytojai Ritai, pagalbinei medicinos darbuotojai Vilijai, anesteziologui gydytojui Nerijui Klimui už gerą ir nuoširdų požiūrį į pacientą. Ačiū ir D.Gaidienei už rūpestingumą. Linkiu visam šauniam kolektyvui ir toliau laikyti taip aukštai iškeltą "kartelę".

S.Ragaišienė

Nuoširdžiausiai dėkoju Kardiochirurgijos skyriaus vedėjui Gediminui Kundrotui už sudėtingą širdies operaciją, gydytojai. Vilijai Jakumaitei už priežiūrą, malonioms, rūpestingoms, kantrioms slaugytojoms, personalo darbuotojoms – už slaugą, priežiūrą, maitinimą, šiltą atmosferą, geras emocijas, padedančias pasveikti. Puikus kolektyvas. Linkiu visiems skyriaus darbuotojams geros sveikatos ir asmeninės laimės.

J.Klovienė iš Naujosios Akmenės

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams, slaugytojoms ir visam aptarnaujančiam personalui. Jūsų geras žodis, šypsena padeda ligoniui atsistoti ant kojų. Linkime ir toliau likti tokiems, kad jūsų rankos ir širdys grąžintų mus į gyvenimą. Sveikatos ir laimės jums ir jūsų šeimų nariams.

Irina Jakovleva, Zoja Pavliuk

Jau parėjo metai ir penki mėnesiai po to, kai mūsų mamai buvo nustatyta sunki liga: ūminė mieloblastinė leukemija. Visą šį laiką Klaipėdos jūrininkų ligoninėje Onkohematologijos skyriuje mamai buvo teikiama visapusiška pagalba: profesionalus gydymas ir konsultavimas. Visas skyriaus personalas teikė kvalifikuotą pagalbą. Čia tinkamai ir profesionaliai parinktas personalas. Be abejo tai yra  skyriaus vedėjos Ligitos Malciūtės nuopelnas. Skyriaus vedėja ir gydytojai nusipelnė išskirtinės padėkos už lankstumą, aukštą profesionalumą ir labai konstruktyvų požiūrį į pacientą bei nuoširdžias pastangas jam padėti. Ypatingą padėką norime išreikšti gydytojui Mindaugui Jurgučiui už rūpestį, dėmesį, atsidavimą darbui ir ligoniams. Nuo visos Anastasijos Jakovlevos šeimos narių tariame nuoširdų ačiū visam Onkohematologijos skyriaus personalui už suteiktą aukštos kvalifikacijos pagalbą gydant mamą. Norime visiems palinkėti sėkmės sunkiame darbe ir kuo geriausios kloties gyvenime.

Jadvyga Ašmontienė

Prieš keturis mėnesius palaidojau savo 64 metų sūnų ir šiandien labai gerai suprantu, kad ne visada gydytojas gali padaryti stebuklą. Bet tai, kaip jis to siekia, kaip jis stengiasi, jau yra stebuklas. Mūsų šeimai stebuklas buvo, Klaipėdos jūrininkų ligoninėje sutiktas gydytojas Valdas Kuolas. Dar ir šiandien ašaros kaupiasi prisiminus, kiek pastangų dėjo šis medikas dėl mano sūnaus, sunkaus ligonio. Patyręs sunkų insultą mano sūnus Kazimieras  gydėsi reabilitacijos įstaigoje. Jį užklupo plaučių uždegimas, o vėliau dar buvo nustatytos ir problemos dėl prostatos. Tokios sunkios būklės jis pateko į Klaipėdos jūrininkų ligoninės Diagnostikos skyrių pas gydytoją V.Kuolą. Jei kas būtų matęs, kiek pastangų dėjo šis gydytojas, kiek jėgų ir išmonės atidavė, kad tik mano sūnui galėtų kuo padėti. Aš pirmą kartą per savo ilgą gyvenimą sutikau tokį gydytoją, pirmą kartą mačiau, kad medikas tiek stengtųsi dėl paciento. Neišsakyto dėkingumo jausmas slegia mane jau kelis mėnesius. Iš visos širdies noriu padėkoti skyriaus slaugytojoms ir svarbiausia – gydytojui V.Kuolui. Gydytojau, jūs – nuostabus žmogus. Ačiū už viską.

Sigita Everlinienė

Norėjome nuoširdžiai padėkoti Violetai Labženytei, Klaipėdos jūrininkų ligoninės Ligonių priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus darbuotojai, už profesionalų darbą. 2014 metų rugpjūčio 16 dieną ji suteikė pagalbą Stanislovui Avižieniui ir išgelbėjo jam gyvybę. Šios nuostabios gydytojos dėka buvo išvengta širdies infarkto, todėl dar kartą norime padėkoti ir pasidžiaugti, kad jūsų įstaigoje dirba tikri profesionalai.

Albinas Greičius

Nuoširdžiausią AČIŪ tariu I kardiologijos skyriaus vedėjai Daliai Jarašūnienei už kvalifikuotą, rūpestingą, nuoširdų gydymą. Jūsų auksinės rankos, jautri širdis, tauri siela grąžino man brangiausią turtą – sveikatą. Nuoširdų ačiū siunčiu visam operacinės personalui, I kardiologijos skyriaus slaugytojoms, sanitarytėms, valgyklos darbuotojoms. Baigdamas linkiu jums, vedėja, ir jūsų kolektyvui stiprybės, geros sveikatos, sėkmės, Dievo palaimos asmeniniame gyvenime bei sunkiame, bet labai kilniame jūsų darbe.

M.Raudienė

Mylimi, brangūs man žmonės baltais chalatais: gydytojai, slaugytojos Almute, Danute ir kitos, sanitarytės, ačiū jums už jūsų rankų šilumą, rūpestį ir švelnumą. Sveikatos jums, laimės jums ir jūsų namams.

E.Jucienė, O.Solovjovienė

Jautri garsams žmogaus ausis. Iš gero žodžio gimsta geras darbas. galingas žodžio skambesys, Todėl kaip duona žmogui Žodžiai svarbūs...   (Getė) Nuoširdžiausiai dėkojame už stebuklą - mūsų tėvo, vyro, brolio – Povilo Juciaus gyvybę. Gydytojo kardiochirurgo Gedimino Kundroto rankos padarė neįtikėtina. Didžiulis ačiū jam ir jo komandai. Kardiochirurgijos skyriaus gydytojos Vilijos Jakumaitės rūpestis ir priežiūra, slaugytojų nuoširdumas padėjo jam greičiau sveikti. Didelis ačiū visiems padėjusiems, prižiūrėjusiems, slaugiusiems... Tegul jūsų rankos ir toliau atlieka šiuos stebuklingus darbus, tegul jus lydi sėkmė. Dar kartą AČIŪ.

A. Andriekienė

Brangus Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus kolektyve, nuoširdus ačiū už jūsų gerumą, rūpestingumą ir švelnumą. Dėkoju visoms mane prižiūrėjusioms sesutėms. Nuoširdus ačiū gydytojai A.Butkutei už atidumą ir nepriekaištingą priežiūrą. Linkiu jums visiems sėkmės jūsų darbe ir didelės kantrybės!

V.Gaidamavičius, Šiauliai

Nuoširdžiai dėkoju kardiochirurgui Rimantui Lenkaičiui už rūpestingą gydymą, už jo auksines rankas. Dėkoju ir visam skyriaus personalui. Linkiu visiems sveikatos, ištvermės ir Dievo palaimos.

Palmyra Vilmantienė

Kas lemia, kad nelaimė, staigi sveikatos netektis vienus palaužia, o kitus tarsi sustiprina, užgrūdina, padeda rasti naujų galimybių? Mano sveikata dažnai verčia lankytis pas gydytojus, kurie suteikia daug vilčių gyventi, jausti gamtą, semtis iš jos jėgų. Už viltį gyventi esu be galo dėkinga Širdies aritmijų skyriaus vedėjai Sigutei Norkienei bei visam skyriaus personalui, moterims, kurios dieną naktį gyvena šalia mūsų, ligonių. Ačiū joms. Nuoširdų ačiū tariu A.Poviliūnui bei jo komandai. Ačiū!

Vaclovas Vaišvilas, Telšiai

Už sugrąžintą sveikatą nuoširdžią padėką skiriu Širdies aritmijų skyriaus vedėjai dr. Sigutei Norkienei. Taip pat dėkoju visam skyriaus personalui, kuris padeda vedėjai dirbti.

Jadvyga Taučienė, Mažeikiai

Gerbiam gydytoja Sigute Norkiene, labai dėkoju už Jūsų rūpestingumą ir gydymą. Noriu padėkoti visam personalui už priežiūrą ir nuoširdumą.

Irena Pocevičienė, Mažeikiai

Nuoširdžiai dėkoju Kardiochirurginio skyriaus personalui už rūpestingą gydymą ir slaugą. O labiausiai dėkoju ir žemai lenkiuosi gydytojui kardiochirurgui Sauliui Raugelei. Tik jo dėka, tik jo auksinės rankos išgelbėjo mano sūnų Vaidą Pocevičių. Šis nuostabus gydytojas atliko unikalią operaciją. Nuoširdus Ačiū gydytojui už mano sūnui suteiktą gyvenimą.

Zita Bumblauskienė, Plungė

Gerb, gydytoja Sigute Norkiene, nuoširdžiai dėkoju už gydymą, suteiktą viltį ir tikėjimą. Aš nepaliauju stebėtis Jūsų kompetencija, puikiu vadovavimu skyriui, gražiais santykiais su kolegomis, ir ligoniais. Visa tai puikiai matom mes, skyriaus ligoniai. Kadangi turiu sveikatos problemų, ir anksčiau teko čia gydytis. Džiugu, kad dr. Sigutei Norkienei pavyksta viską "sureguliuoti" ir aš vėl sėkmingai galiu gyventi toliau. Tokių rezultatų aš nepatyriau kitose gydymo įstaigose. Man dr. S. Norkienė – tarsi gydytojo etalonas. Tituluota daktarė, žavinti aukšta kompetencija, organizaciniais gebėjimais bei gražiausia puokšte žmogiškų savybių. Iš Plungės gydytojų teko girdėti, kad S. Norkienė yra puiki lektorė, kad plungiškiai gydytojai stengiasi patekti į jos skaitomas paskaitas. Nežinau, kaip suformuotas skyriaus personalas, tačiau tiek vyresnioji slaugytoja, tiek kitos slaugytojos ir aptarnaujantis personalas – tarsi vedėjos palaikymo komanda: nuoširdus, sustyguotas, darniai veikiantis. Čia pasigydžiusi aš visada atgaunu sveikatą, viltį, gerą nuotaiką ir išsinešu geriausius jausmus, emocijas, begalinį dėkingumą. Sėkmės ir sveikatos jums.  

Virginija Margevič

Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriui eilių nerašysiu, nes neužteks knygos lapų! Tariu nuoširdų AČIŪ visam šio skyriaus personalui: vedėjui V.Diržauskui, gydytojoms J.Jaseliūnienei, O.Drulytei, slaugytojoms Loretai Ežerskienei, Džiuljetai Kasinskienei, Ritai Girdenytei – Jasinevičienei, vyresniajai slaugytojai, šeimininkėms. Žodžiu, visiems. Lai jų širdys ir toliau šildo visus ligonius, kaip ugnis liepsniojanti, lai iš jų veidų nedingsta šypsenos, stiprybės, ištvermės ir jų šeimoms. Ačiū už puikų gydymą, slaugą, sutikimą. jaučiausi kaip namie prie židinio su artimais man žmonėmis. Linkiu išlikti šio skyriaus personalui tokiam šiltam, tvarkingam, draugiškam, nuostabiam.

Danutė Jakušenkova

Norisi pasakyti didelį AČIŪ Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Odetai Drulytei, slaugytojoms Džiuljetai Kasinskienei, Loretai Ežerskienei, visam aptarnaujančiam personalui, kad buvau sutikta kaip namuose ir lepinama po operacijos. Linkiu šiam skyriui visada išlikti tokiam jaukiam ir švariam. Visiems noriu šimtą kartų pasakyti Ačiū!

Monika Ruzgailienė

Už gerą, rūpestingą gydymą, už begalinę priežiūrą ir meilę, už tyrą širdį, už nepavargstančias auksines rankas, noriu širdingai padėkoti Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojams Virginijui Diržauskui, Mariui Diržauskui ir skyriaus slaugytojoms: Liucijai Beinartienei, Ritai Girdenytei-Jasinevičienei, Linai Gudunavičienei, Džiuljeitai Kasinskienei, Džerenijai Levoniukienei, Lilijai Kumpienei ir visam aptarnaujančiam personalui. Mane vėl grąžino į gyvenimą. Aš vėl galiu džiaugtis gamta, paukštelių čiulbėjimu, vyšnių žydėjimu. Už begalinę meilę kiekvienam nežiūrint, ar jis jaunas, ar senas, visiems rodote pagarbą ir meilę. Dievo palaima tegul Jus lydi visur ir visada. Ačiū, ačiū, ačiū.

Z.Šliburienė

Aš labai troškau gyventi, Pakvėpuoti ryto vėsa, Pamatyti sodų žydėjimo metą Ir pirmuosius gėlių žiedelius.   Šiandien aš gyvenu! Už tai esu labai dėkinga kardiochirurgui Sauliui Raugelei. Noriu išreikšti Jums nuoširdžią padėką. Ačiū už Jūsų gerumą, rūpestingumą. Linkiu laimės tolimesniame, sunkiame bei labai atsakingame Jūsų darbe. Negaliu nepadėkoti šio skyriaus visam personalui už begalinį rūpestį ir meilę pacientams. Tariu nuoširdų Ačiū!  

O.Malakauskienė, D.Dikšienė

Dėkojame Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui, gydytojai J.Velžienei, slaugytojoms, kurios dirba 7 aukšte, už nuoširdų rūpestį savo ligoniais. Dėkoju psichoterapeutei V.Utkinai už nuoširdžią pagalbą. Dėkoju ir Neurologijos skyriaus gydytojui S.Tarozai už kantrų gydymą bei rūpestį. Didelis ačiū personalui. Sėkmės jums darbe ir asmeniniame gyvenime.

Irena Tarvydaitė, Kretinga

Noriu labai labai padėkoti Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Vilijai Urbonavičiūtei už rūpestingą gydymą, atliktą operaciją, nuoširdumą, konkretų visų problemų paaiškinimą, už šypseną veide, suteikiančią optimizmo greičiau pasveikti. Noriu pasakyti ačiū, ačiū, ačiū ir parašyti 100 balų. Dėkoju ir visam personalui:sesutėms, slaugytojoms ir valytojoms.

Antanas Krušna

Brangūs medikai, dėkoju jums už sugrąžintą sveikatą, už laimę džiaugtis gyvenimu. Dėkoju už švelnias jūsų rankas, gerą širdį ir jautrią sielą. Kardiochirurgijos skyriaus medicinos personalui, gydytojams, ypač Gintarui Stankevičiui, visiems – nuoširdus AČIŪ.

P.Budrienė

Ligonį gydo ne vien vaistai, bet ir švelnios rankos, gyvas žodis, supratimas, užuojauta... Noriu padėkoti už efektyvų gydymą, rūpestį, užuojautą, šypseną ir palinkėti sėkmės nelengvame darbe, asmeniniame gyvenime. Šiuos padėkos žodžius noriu skirti kardiologinio skyriaus vedėjai S.Norkienei ir visam personalui, o ypač gydytojai Irenai Raščiuvienei ir slaugytojai Laimai Čiževskajai.  

Verginija Gelumbauskienė

Mieli medikai, Aš Jums dėkoju už tai, Kad plaka dėl žmonių Jūsų širdys, Už tai, kad dėl visų savo sveikatą Jūs aukojat, grąžindami mums Tyras gyvenimo viltis... Nuoširdžiai dėkoju visam Neurologijos skyriui, ypač vedėjui Robertui Urbučiui, bei visam aptarnaujančiam  personaluiuž nuoširdumą, šypsenas, meilę mums, ligoniams.

201 palatos pacientės iš Palangos, Klaipėdos, Telšių, Mažeikių

Jūs einate per gyvenimą dalydami save, ir visa mums sugrįžta – sveikata, džiaugsmu, šviesa ir meile... Nuoširdžiausias ačiū gydytojui Dariui Skiručiui už sėkmingai atliktas operacijas ir visam aptarnaujančiam personalui. Jūsų slauga, priežiūra, rūpestingumas gydė mus ir šildė. Te likimas saugo jus ir jūsų šeimas.

Petras Vertelis (Telšiai)

Gerb. gydytojau Gediminai Kitra, Jūs, vadovaujantis įsisavintomis mokslo žiniomis ir praktine gyvenimo patirtimi, pasiryžimu, kantrybe bei nuoširdumu, švelnumu, pasiekėte nuostabių rezultatų, dešimtims ir daugiau žmonių sugrąžinote gyvenimą. Tai pajaučiau ir aš – būdamas 81-erių metų amžiaus ir turėdamas begalę rimtų ligų, išsilaisvinau iš mirties gniaužtų. Po širdies vožtuvo bei šuntavimo operacijos aš tiesiog užgimiau iš naujo. tai įvyko didžiulis stebuklas, kuriuo nelabai ir pats tikėjau. Ir tai atsitiko tik Jūsų, gerb. gydytojau dėka, Jūsų suburtos komandos dėka. Nuoširdžiai dėkoju Jums gerb. gydytojau ir linkiu stiprybės, sveikatos, visokeriopos laimės asmeniniame gyvenime, didelių pasiekimų sunkiame prestižiniame darbe, sugrąžinant žmonėms neįkainojamą sveikatą ir džiaugsmą. Aš ir mano artimieji pasiliksime visada mintyse su Jumis, gerb. gydytojau, ir minėsime Jus geru žodžiu, nes Jūs esate ŽMOGUS iš didžiosios raidės. Nuoširdžią padėką siunčiam visam operacinės personalui, anesteziologui, slaugytojoms, sanitarytėms, visiems, kurie dalyvavo operuojant mane ir linkiu visiems visokeriopos laimės, sveikatos, pasisekimo atsakingame darbe. Nuoširdų ačiū tariu Reanimacijos skyriaus gydytojams, slaugytojoms, sanitarytėms už rūpestį, ištvermę ir ramybę. Esu labai patenkintas Kardiochirurgijos skyriaus personalu ir reiškiu nuoširdžią padėką slaugytojoms, sanitarytėms ir visam personalui už švelnumą, rūpestį, kantrybę ir dėmesį, skirtą man, sunkiam ligoniui.

Ona Perminienė (Venta), A.Puškoriūtė (Grgždai), L.Beržanskienė, S.Kniukštienė

Už begalinį švelnumą, už suteiktą viltį, nuoširdumą, rūpestį, dėmesingumą esame dėkingos gydantiems gydytojams, slaugytojoms, slaugutėms, aptarnaujančiam personalui. Ačiū skyriaus vedėjai Sigutei Norkienei, palatos gydytojai Irenai Raščiuvienei, gydytojui Valentinui Jokšui ir Reanimacijos skyriaus gydytojams, slaugutėms. Jūsų prisilietimas išsklaido ligonio baimę ir įtampą. Šypsokitės saulei, gėlėms ir visiems žmonėms. Dievo palaimos ir stiprybės jums.

Danutė Balsytė

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai Jolantai Sąlygienei už puikiai atliktą operaciją ir rūpestį, bei suteiktą išsamią informaciją. Taip pat širdingas ačiū sesutei Loretai, kuri ne tik nuostabiai slaugė, rūpinosi, ar viskas gerai, bet tapo lyg draugė, su kuria visada malonu pabendrauti, kuri, tik įžengusi į palatą su šypsena, praskaidrindavo niūrią nuotaiką ir įnešdavo vilties, jog viskas bus gerai. Žmogiškumas, tai savybė, kurią turėtų turėti kiekvienas žmogus... Dar kartą ačiū už viską, ką suteikėt. Jūs – geriausi! P.S. Pasiilgsiu tų akimirkų, šypsenų, nuoširdžių pokalbių...

Adelė Varanavičienė

Žmogaus gyvenimas ir likimas – Dievo dovana. Tačiau gyvenimo kokybė priklauso nuo sveikatos. Žmogus, kad ir kiek besistengtų puoselėti savo sveikatą, laikui atėjus ieško medikų pagalbos. Todėl negaliu išvykti iš Klaipėdos jūrininkų ligoninės Neurologijos skyriaus šiaip sau. Galima džiaugtis ir didžiuotis, kad čia kolektyvas nuoširdus ir išskirtinai darbštus. Širdingai linkiu visiems: slaugutėms, kitiems personalo darbuotojams, slaugytojoms turimos ištvermės ir ramybės. Jos, slaugant sunkius ligonius, atiduoda visas jėgas ir žinias. Tariu didelį ačiū jaunam ir be galo nuoširdžiam gydytojui S.Tarozai, linkėdama Jums, gydytojau, išlikti tokiam paprastam ir lygiuotis į gerbiamą skyriaus vedėją R.Urbutį. Gulint skyriuje ligonis mato ir jaučia visą atmosferą, darbo stilių ir bendrą skyriaus tvarką. Linkiu kolektyvui išlikti draugiškam tarpusavyje ir nuoširdžiam pacientų atžvilgiu. Sėkmės Jūsų nelengvame ir taip reikalingame darbe.

Dalia Uščinienė

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai ginekologei Vilijai Urbanavičiūtei ir gydytojui chirurgui Artūrui Razbadauskui už atliktą operaciją, už jų profesionalumą, nuoširdumą, rūpestingumą, supratingumą ir kantrybę. Esu maloniai nustebinta Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus viso personalo, o ypač bendrosios praktikos slaugytojų profesionalumu, žmogiškumu, rūpinimusi savo pacientais. Tai tiesiog paprastas žmoniškumas, kurio  šiais laikais trūksta. Tai žmonės, atėję į šį pasaulį padėti kitiems! Stiprybės, sveikatos ir didelis AČIŪ jums visiems!

N.Bužokienė

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui V.Timinskui už sėkmingai padarytą operaciją. Visam personalui dėkoju už nuoširdų, puikų, gerą aptarnavimą, virtuvės darbuotojams – už skanų ir sotų maistą.

D.Gedgaudienė, Plungė

Iš visos širdies noriu padėkoti gydytojui A.Razbadauskui už man padarytą sėkmingą operaciją. Tuo pačiu dėkoju ir visam aptarnaujančiam personalui už nuoširdumą, dėmesingumą. Sėkmės jums sunkiame darbe.

Danutė Balsienė, Tauragė ir Diana Normantienė, Plungė

Norėtume viską atiduoti – pirmą pavasario žiedą, paukščio giesmę – būtent Jums. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą, negalę ir dvasines kančias... Ko vertos jūsų nuostabios rankos, Jūsų protas, ir išmintis? Linkime niekada nepavargti nei fiziškai, nei dvasiškai, nes Jūs – mūsų gyvenimo viltis. Norime nuoširdžiai padėkoti gydytojai Rimai Gražienei, sesutėms Jūratei Lomsargienei ir Džiuljetai Kasinskienei.

Jurgita Jokšienė

Labai didelį ir nuoširdų ačiū norėčiau pasakyti visam Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriui: gydytojams, sesutėms, visam personalui už šiltą priėmimą, nuoširdų rūpestį, gerą žodį. Jūs tikrai nuostabūs. Labai džiaugiuosi, kad būtent čia man darė operaciją. Gulėdama šiame skyriuje jaučiausi apgaubta dėmesiu ir rūpesčiu, kurį suteikė čia dirbantis personalas. Esu labai sužavėta jūsų visų atsidavimu savo darbui. Ačiū jums! Didelės sėkmės!

Bronislava Kiautienė, Anykščiai

Savo nuoširdžią padėką už sugrąžintą sveikatą skiriu širdies aritmijų skyriaus vedėjai Sigutei Norkienei. Taip pat labai dėkoju Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Nijolei Šostakienei. Skiriu joms šiuos žodžius: Kad kiekvieną rytą nubudus šviestų saulė, kad sunkios nuotaikos išsibėgiotų ir niekad negrįžtų, kad jums dėkotų kiekvienas šiltomis ir nuoširdžiomis šypsenomis, kad jums galėtume padėkoti gražiais žodžiais arba tiesiog šiltai su padėka pažvelgti Jums į akis..

Beruta Dirvonskienė

Visų pirma noriu nuoširdžiai padėkoti labai nuostabiai gydytojai J.Sąlygienei už nuoširdumą, dėmesingumą, profesionalumą. Šios gydytojos niekada nesu mačiusi piktos, ji visada ligonį pasitinka su šypsena ir taip pat išlydi, o tai maloniai nuteikia. Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus slaugytojos taip pat labai paslaugios, dėmesingos, rūpestingos. Jūs visos nuostabios! Šaunuolės! Šio skyriaus palatose visada švaru, tvarkinga. Matosi, kad dirba šaunus ir darnus kolektyvas. Čia tenka gydytis jau nebe pirmą kartą, bet visada malonu sugrįžti. Visiems savo artimiesiems sakau, kad tai pati geriausia gydymo įstaiga. Linkiu visam jūsų kolektyvui stiprybės, kantrybės išklausant visų pacientų bėdas. Sėkmės jūsų sunkiame darbe.

Šarūnė Vaitekaitienė

Sakoma, kad žmogus – tai angelas vienu sparnu. Norint pasiekti, reikia tik apsikabinti. Būtent Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus kolektyvas ir suteikią tą antrą sparną, kuris padeda kilti, sveikti, judėti ir šypsotis. Ypatingai dėkoju šio skyriaus gydytojai Jolantai Sąlygienei, kuri – rūpestinga kaip mama, šilta ir paslaugi. Taip pat ačiū šauniosioms sesutėms, kurios net sunkią minutę moka prikvieti šypseną į veidą:) Ačiū jums, mielosios Algida, Loreta, Rasa, Džerenija ir visos kitos, kurios padėjo man ne itin linksmą minutę. Jūs nuostabios. Ačiū ir toms, kurių vardų nepamenu.

Indrė B.

Ligoninėje gulėti buvo tekę senokai ir prisiminimai tikrai nebuvo patys maloniausi. Tačiau Klaipėdos jūrininkų ligoninėje buvau labai maloniai nustebinta ir jaukumu ir medikų profesionalumu. Ačiū Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus personalui už malonų rūpestį ir bendravimą. Ypatingai dėkoju gydytojai Jūratei Jaseliūnienei, kuri yra puiki ne tik kaip specialistė, bet ir kaip asmenybė. Taip pat ačiū linksmąjai ir nuostabiąjai Lilei. Tikrai čia nesijaučiau vieniša. Ačiū 🙂

L.Slušnienė, S.Tarasevičienė

Norim tarti didelį AČIŪ už rūpestingumą, nuoširdumą visiems Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus darbuotojams, visoms slaugytojoms už dėmesį ir pagalbą. Ypač norim padėkoti savo gydytojai Jūratei Jaseliūnienei. Dėkojame Dievui, kad tokių žmonių yra ir kad jų dėka mes galime džiaugtis gyvenimu. AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ.

Tatjana Kaštalianova

Padėkos žodžius noriu tarti Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Aldonai Butkutei, profesoriui Artūrui Razbadauskui, anesteziologei Rasai Kuraitienei, medicinos seserims Rasai Gaidikienei, Lilijai, Loretai, Algidai, visoms slaugytojų padėjėjoms, kurios rūpinosi manimi. Ačiū jums už jautrumą ir dėmesį. Saugokite save!

Rasa Stankevičienė, Lilėja Šimaitienė

Esame labai dėkingos už nuoširdumą, gerumą, paslaugumą, dėmesingumą savo gydytojai O.Drūlytei ir visam Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus personalui.

Loreta Rimkienė

"Siela yra nuspalvinta ta pačia spalva kaip ir mintys" Markas Aurelijus Dėkoju už rūpestingumą visiems specialistams, kurie manimi rūpinosi: anesteziologui A.Laurinavičiui, slaugytojoms Rasai, Algidai, Loretai bei kitam Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus personalui už dėmesį, profesionalumą, gerą nuotaiką, puikų humoro jausmą, padedantį greičiau sveikti. Ypač didelį AČIŪ tariu savo gydytojai Jūratei Jaseliūnienei už profesionalumą, nepalaiujamą optimizmą ir energiją. Harmoningas spalvas dažniausiai netikėtai atrandi ir pradedi ypatingai vertinti tamsiame fone. Neįmanoma apsakyti, kaip džiaugiuosi, kad sutikau JUS – žmones, kurių paletėje tiek daug šviesių, nuostabių spalvų. Ačiū ir sėkmės!

Regina Ruzgienė, Telšių raj.

Savo nuoširdžią padėką už sugrąžintą sveikatą ir pasitikėjimą savimi reiškiu gydytojai ginekologei J. Jaseliūnienei, kuri savo gera nuotaika ir stipria energija priverčia šypsotis ir džiaugtis gyvenimu. Iš visos širdies dėkoju Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus personalui už nuoširdų bendravimą, priežiūrą, rūpestį. Linkiu, kad šiluma, kurią dalinate visom čia apsilankiusioms moterims, sugrįžtų jums ir jūsų šeimoms dešimteriopai.

Tatjana Kaštalnova

Iš visos širdies noriu padėkoti Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos gydytojai Aldonai Butkutei, taip pat chirurgui Artūrui Razbadauskui už sėkmingai atliktą operaciją, tiesiogine šio žodžio prasme – už išgelbėtą gyvybę. Esu labai dėkinga medicinos seserims, anesteziologei Romai Kuraitienei.  Ačiū jums! Dabar aš tiksliai žinau, kaip svarbu nepamiršti šypsotis ir tikėti rytojumi. Netgi jei mūsų gyvenimas nepanašus į pasaką. Patys būkite laimingi. Saugokite save. Žinokite, jūs labai reikalingi žmonėms.

Aldona Marijona Straukienė, Plungė

Noriu padėkoti visam Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus kolektyvui už nuoširdų darbą ir aptarnavimą. Esu labai dėkinga gydytojui Aleksandrui Krištanavičiui už labai gerai atliktą operaciją. Esu dėkinga visam personalui už sveikatą, pagalbą, pagarbą ir rūpestį.

Kristina Peldžienė

...Liga laiko neskaičiuoja, tik sergantis žmogus nori jį pažaboti... Ligonio išgyvenimai smarkiai priklauso nuo gerų, nuoširdžių ir pagarbių santykių su jį gydančiais gydytojais, slaugytojais. Manau, kad jie gali padėti atgauti pasitikėjimą savo vidinėmis jėgomis kovojant su liga. Nuoširdžiai dėkoju Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus gydytojai Jūratei Jaseliūnienei už kvalifikuotą pagalbą, pagarbą, rūpestį. Esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui.

Laimutė Maraškienė, Joana Kaušienė

Nuoširdžiai dėkojame auksinių rankų savininkei, nuostabiai, jautriai gydytojai R.Gražienei už profesionalų gydymą ir žmogiškumą. Taip pat esame labai dėkingos skyriaus vedėjui, vyr. slaugytojai ir visam jaunesniam personalui už rūpestingumą, dėmesį, moralinį palaikymą ir kvalifikuotą pagalbą. Džiaugiamės, kad Jūrininkų ligoninėje dirba tokie puikūs žmonės ir linkime visokeriopos sėkmės, geros nuotaikos, sveikatos.

Genovaitė Jesina, Telšiai

Brangūs gydytojai, sesutės, slaugytojos, noriu jums padėkoti už jūsų rūpestį, gerą žodį, profesionalų gydymą. Aš jūsų skyriuje jau nebe pirmą kartą. Ir visada čia randu puikų kolektyvą. Jūs išklausote mūsų dejones ir aimanas. Jūs nuostabūs savo srities specialistai. Aš melsiuosi už jus, o palinkėti noriu pačio brangiausio pasaulyje - SVEIKATOS - jums ir jūsų artimiesiems.