Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

J.Brėdikis: „Žinau, kaip būti sveikam“

„Daugiau mažiau suvokiu, kaip būti sveikam ir laimingam“, – sako vienas širdies chirurgijos pradininkų Lietuvoje akademikas Jurgis Brėdikis, Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenei pristatęs savo naujausią knygą „Kitokiu žvilgsniu“.

86-erių medicinos patriarchas jau senokai nebeslepia, kad atsakymus į klausimus, kas yra sveikata ir sveikas žmogus, rado Rytų medicinoje. Jos tiesas jis stengiasi pagrįsti moksliškai ir nebijo būti apkaltintas išdavęs tai, kuom pats užsiėmė dešimtmečius – žmonių sveikata rūpinosi pagal visus geriausius Vakarų medicinos standartus. Sukauptomis žiniomis jis pasidalijo naujausioje, jau šeštojoje savo knygoje.

Joje – autoriaus apmąstymų apie gyvenimą apibendrinimas, pasiremiant kvantinės fizikos, holografijos, virpesių-rezonanso dėsniais, ląstelių DNR ir kitais naujausiais mokslo atradimais bei pripažintais autoritetais. Tai kitoks, mokslininko žvilgsnis į nefizinį žmogaus pasaulį, verčiantis susimąstyti apie nesuprantamų ir dar neišaiškintų reiškinių realumą, apie žmogų, kaip Visatos dalį. Apie žmogaus subtiliąsias energijas ir jų sąsajas su Visatos informaciniu – energiniu lauku, apie pasąmoninę informacinę komunikaciją, pradedant nuo ląstelės DNR iki globalaus lygmens. Knygoje kalbama apie tai, kas domina kiekvieną: apie visuotinę nelygybę ir matricas, kurios valdo mus, apie meilės ir gėrio dėsnius, proto ir širdies darnos energiją, dvasingumą ir tikėjimą, apie holistinį – energinį gydymą, apimantį fizines, mentalines, emocines, dvasines sferas ir nepaprastas vidines savigydos galias. Kalbėdamas apie energinį gydymą, autorius ypač išskiria minčių, vaizdinių ir dvasinio poveikio būdus.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.