Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Klausimai / Atsakymai

Rodomas puslapis 1 iš 2412345...1020...Paskutinis »

1. Negaliu užsiregistruoti pas hematologa. Paskirtą dieną ryte sistema jau neturi talonų kitam mėnesiu. Gal jūs žinote, kur jie dingsta? Pagarbiai, Dina - DINA SEVCENKO.
Atsakymas

Registracija pas gydytojus prasideda paskelbtosios dienos ryte 8 val. Anksčiau talonų užregistruoti neįmanoma. Pas kai kurių specialybių gydytojus ( kardiologus, hematologus, neurologus) talonai išdalinami vos per keletą minučių. Dėl šios priežasties nuo balandžio Klaipėdos jūrininkų ligoninė leis registruotis trims mėnesiams į priekį. Registracija pas hematologus prasidės balandžio 23 d. 8 val. ryte.

2. Kiek laiko galioja siuntimas pas specialistą nuo pirmo apsilankymo pas jį? - Algimantas.
Atsakymas

Apsilankius pas gydytoją su siuntimu, tas pats siuntimas pakartotinam apsilankymui galioja 3 mėnesius.

3. Sveiki,ar gydytojai akušeriai-ginekologai, turint šeimos gydytojo siuntimą, konsultuoja ir prižiūri nėščiąsias? - Ama.
Atsakymas

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos gydytojai ankstyvose nėštumo stadijose gydo, tačiau nėštumo neseka ir nėščiųjų neprižiūri.

4. Turiu siuntimą gultis į ligoninę dėl ligos diagnozavimo, kadangi 7 mėnesius kankinuosi, bandau išsiaiškinti kuo sergu. Ar reikia iš anksto registruotis, ar galima atvažiuoti bet kada su siuntimu ir gultis į ligonine? Ilona - Ilona.
Atsakymas

 Jūsų hospitalizavimo datą su ligonine ir skyriumi, kuriame būsite tiriama bei gydoma turi suderinti jus siunčiantis gydytojas. Planinė pagalba yra planuojama iš anksto, tad atvykti bet kada savo nuožiūra – nepatartina, nes skyriuje gali nebūti vietų.

5. Sveiki, gyvenu N. Akmeneje. Ar su gydytojo ginekologo siuntimu jūsų ligoninės gydytojo ginekologo konsultacija mokama? - Angele.
Atsakymas

Pacientams, draustiems privalomuoju sveikatos draudimu ir turintiems siuntimą, asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos nemokamai.

6. Aš noriu pakeisti kelio sąnarį. Parašykite kainą. - jovita.
Atsakymas

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tokios operacijos neatliekamos.

7. Sveiki, ar dirbančiam asmeniui kojų venų gydymas lazeriu yra mokamas? - Renata.
Atsakymas

Išsiplėtusios kojų venos yra gydomos medikamentiniu ir chirurginiu būdu. Jei gydytojai nusprendžia, kad medikamentinis gydymas neefektyvus, rekomenduojama operacija. Klaipėdos jūrininkų ligoninei Ligonių kasos apmoka tik už kojų venų pašalinimą įprastu chirurginiu būdu.

8. Laba diena, ar jūsų ligoninėje organizuojami slaugytojų tobulinimo kursai ar seminarai? Gal bus organizuojama artimiausiu metu? - Erika.
Atsakymas

Visi tobulinimosi kursai ir seminarai yra organizuojami Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro. Išsamią informaciją galite rasti šios įstaigos tinklalapyje www.sskc.lt

9. Laba diena, ar jūsų ligoninėje yra atliekami tyrimai ir gydymas nevaisingumo klausimu? - -.
Atsakymas

Taip, Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojai ginekologai konsultuoja dėl moterų nevaisingumo ir jį gydo.

10. Sveiki, pirmą kartą užsiregistravau šioje ligoninėje pas neurologę Andrą Jovaišienę. Norejau pasiteirauti, kuriame korpuse ji dirba? - Odeta.
Atsakymas

Gydytojai neurologai konsultuoja Klaipėdos jūrininkų ligoninės Ambulatorinių konsultacijų skyriuje ( I aukšte). Prieš tai, likus pusvalandžiui iki konsultacijos, turėtumėte atvykti į registratūrą, turėti asmens dokumentą ir siuntimą. Klaipėdos jūrininkų ligoninė neturi korpusų. Ligoninės adresas – Liepojos g. 45, Klaipėda.

Rodomas puslapis 1 iš 2412345...1020...Paskutinis »