Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Klausimai / Atsakymai

Rodomas puslapis 1 iš 2312345...1020...Paskutinis »

1. Laba diena, ar jūsų ligoninėje yra atliekami tyrimai ir gydymas nevaisingumo klausimu? - -.
Atsakymas

Taip, Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojai ginekologai konsultuoja dėl moterų nevaisingumo ir jį gydo.

2. Sveiki, pirmą kartą užsiregistravau šioje ligoninėje pas neurologę Andrą Jovaišienę. Norejau pasiteirauti, kuriame korpuse ji dirba? - Odeta.
Atsakymas

Gydytojai neurologai konsultuoja Klaipėdos jūrininkų ligoninės Ambulatorinių konsultacijų skyriuje ( I aukšte). Prieš tai, likus pusvalandžiui iki konsultacijos, turėtumėte atvykti į registratūrą, turėti asmens dokumentą ir siuntimą. Klaipėdos jūrininkų ligoninė neturi korpusų. Ligoninės adresas – Liepojos g. 45, Klaipėda.

3. Sveiki, kur reikia kreiptis dėl darbo Jūrininkų ligoninėje? - Jurinda.
Atsakymas

Dėl darbo reikėtų kreiptis į Klaipėdos jūrininkų ligoninės Personalo ir bendrųjų reikalų skyrių, adresu Liepojos g. 45, tel. (8 46) 491029.

4. Noriu paklausti, ką reiktu daryti, nes LABAI DAŽNAI galvoju apie savižudybę, kone kasdien geriu, esu dirbantis ir nenoriu prarasti darbo. Teko pas jus lankytis. Išbuvau maždaug dvi tris savaites. Ar būtų galima grįžti, kad padėtumėt neprarasti darbo ir atsikratyti alkoholio ? Pats su tuo susitvarkyti nepajėgiu. - Ramunas.
Atsakymas

Pirmiausia jūs turėtumėte kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris nukreips gydytojo psichiatro konsultacijai. Įvertinęs būklę ir esant reikalui, psichiatras jus nukreips stacionariniam gydymui. Pirmąją pagalbą visada galite gauti telefonu, paskambinęs ir pasikalbėjęs su parengtais specialistais, savanoriais.

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.
5. Sveiki, tikiuosi jūsų pagalbos ir patarimo. Esu gilioj nevilty dėl operuotos akies. Prieš dvejus metus man buvo pakeistas dešinės akies lęšiukas. Pradžioje mačiau puikiai. Dabar jau du trys mėnesiai kai labai stipriai pablogėjo regėjimas. Sakykit, ar yra kokios vilties, ar galiu tikėti lęšiuko pravalymo? Labai bijau apakti, nes kaires akies lęšiukas taip pat buvo pakeistas. - aura.
Atsakymas

Negalime kompetentingai atsakyti į jūsų klausimus, nes Klaipėdos jūrininkų ligoninėje nėra akių ligų skyriaus ir akių operacijos neatliekamos. Kreipkitės į kitas uostamiesčio ar šalies gydymo įstaigas, kuriose dirba operuojantys akių gydytojai.

6. Ar pas jus atliekami kraujo tyrimai, nustatantys, kam esi alergiškas? - Egita.
Atsakymas

Ne, tokie tyrimai neatliekami.

7. Sveiki. Ar yra atliekami nevaisingumo tyrimai, vykdomos konsultacijos šiais klausimais vyrams? Jei taip, kaip kreiptis ir pas kokį specialistą? - Egidijus.
Atsakymas

Vyrų nevaisingumo klausimais konsultuoja gydytojai urologai. Klaipėdos jūrininkų ligoninėje nėra Urologijos skyriaus.

8. Laba diena, pries astuonis metus jusu ligonineje mano sunui buvo operuotos venos , kur as galeciau gauti israsa?. Dekui - Edita.
Atsakymas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymu, visa informacija apie pacientą yra konfidenciali ir kitam asmeniui gali būti pateikta, tik turint raštišką paciento sutikimą, patvirtintą notaro, teikti informaciją kitam asmeniui. Dėl to pats sūnus su savo asmens tapatybės dokumentu (arba jį atstovaujantis asmuo, turintis notaro patvirtintą įgaliojimą atstovauti sūnų ir savo asmens tapatybės dokumentą), turėtų atvykti į Vadovybės 3 kabinetą, parašyti prašymą dėl jo ligos istorijos suradimo archyve. Išrašo kopijų atlikimas yra mokamas – 0,14 Eur už 1 kopiją.

9. Sveiki, ar jūsų klinikoje yra daromos kiaušintakių rekonstrukcines operacijos po sterilizacijos ? Kokios kainos ir kokia tvarka pas jus patekti? - Rasa .
Atsakymas

Tokios operacijos pas mus yra daromos, tačiau tai nėra įprasta, nes moterys kurioms atlikta sterilizacija dažniausiai būna 100 proc. apsisprendusios nebeturėti vaikų. Gydytojas ginekologas dr. Marius Diržauskas sako, kad viskas priklauso nuo to, kaip buvo atlikta operacija: ar kiaušintakis buvo klipsuotas, ar perrištas, ar koaguliuotas ir nukirptas. Dar labai svarbus aspektas – kurioje kiaušintakio vietoje tai buvo atlikta, nes jei tai yra 5 ir > cm nuo gimdos kampo, galima suformuoti naują kiaušintakį beveik visais minėtais atvejais, o jeigu šalia kampo – techniškai nebeįmanoma. Todėl, prieš kalbant apie rekonstrukciją, gydytojas turėtų apžiūrėti moterį ir buvusios operacijos išrašą. Tad pirmiausia jūs turėtumėte turėti šeimos gydytojo siuntimą ginekologo konsultacijai ir jai užsiregistruoti. Turint siuntimą privalomuoju sveikatos draudimu draustiems pacientams tiek ambulatorinės, tiek stacionarinės medicinos paslaugos Klaipėdos jūrininkų ligoninėje teikiamos nemokamai.

 

 

10. Operavausi kojos venų varikozę prieš pusę metų. Prieš tai leidausi vaistus į venas. Ar pas jus atliekama tokia procedūra, kai suleidžiami vaistai i kapiliarus, nes prieš operaciją angiochirurgas sakė, kad pirma reikia atlikti operaciją, o vėliau vaistus susileisti. - virginija.
Atsakymas

Išsiplėtusios kojų venos yra gydomos medikamentiniu ir chirurginiu būdu. Jei gydytojai nusprendžia, kad medikamentinis gydymas neefektyvus, rekomenduojama operacija. Klaipėdos jūrininkų ligoninei Ligonių kasos apmoka tik už kojų venų pašalinimą įprastu chirurginiu būdu.

Rodomas puslapis 1 iš 2312345...1020...Paskutinis »