Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Klausimai / Atsakymai

Rodomas puslapis 1 iš 2012345...1020...Paskutinis »

1. Norėjau paklausti, ar būtų galima be siuntimo pasitikrinti širdį. Mokamai. - Nerijus.
Atsakymas

Taip, galima konsultuotis ir be siuntimo. Gydytojo konsultacijos nedraustiems ir siuntimo neturintiems pacientams yra mokamos, tačiau nesuteikia pirmumo teisės. Jūs turite registruotis pas gydytoją kardiologą bendra tvarka. Registracija spalio mėnesiui prasidės rugsėjo 29 d. 8 val.

2. Aš labai norėčiau atsigulti į jūsų ligoninę, į Neurologijos skyrių dėl apžiūros ir gydymo. Kaip atsigulti? - Tamarariazanskaja @mail .
Atsakymas

Pirmiausia turėtumėte kreiptis į savo šeimos gydytoją. Įvertinęs jūsų būklę ir skundus, jis nuspręs, ar jums būtina gydytojo neurologo konsultacija, tyrimai bei gydymas ligoninėje.

3. Ar pas jus Klaipėdos jūrininkų ligoninėj dirba gydytojas psichiatras Audrius Bardauskas ir jei taip, koks darbo grafikas? Kaip prisiregistruot? - Marytė Aukštakalnienė.
Atsakymas

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje toks gydytojas nedirba.

4. Mano tėvelis gulėjo Švėkšnos psichiatrijos ligoninėje. Jam 84 metai. Ten gydytoja psichologė pripažino, kad jam reikalinga nuolatinė slauga. Kas turėtų siųsti dokumentus į Klaipėdos NTN? Ar Švėkšnos gydytoja ar šeimos gydytojas? - Dalia Stirbienė.
Atsakymas

Visais su sveikata ar negale susijusiais klausimais pirmiausia turite kreiptis į šeimos gydytoją.

5. Laba diena, kiek kainuoja pas jus apsilankymas pas hematologą neturint siuntimo? - Jurgita.
Atsakymas

 

Gydytojo hematologo konsultacija ir tyrimai pacientams, neturintiems siuntimo, yra mokami. Pagal patvirtintą Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos kainyną, hematologo konsultacija kainuotų 20,49 Eur. Dar papildomai kainuotų kraujo tyrimai. Visi pacientai Klaipėdos jūrininkų ligoninėje yra registruojami į bendrą eilę, nepriklausomai nuo to, ar jie turi siuntimą, ar ne. 

 

 

6. Laba diena, noriu paklausti, kaip man užsiregistruoti veloergometrijai. Pagarbiai, Albina - Albina.
Atsakymas

Veloergometrija neatliekama kaip pavienis tyrimas. Tai yra vienas iš galimų diagnostinių kardiologijos tyrimų, kuriuos konsultacijos metu gali paskirti gydytojas kardiologas. Ar jums reikalinga kardiologo konsultacija sprendžia šeimos gydytojas. Esant tokiai būtinybei jis išrašys siuntimą.  

7. Laba diena, jau gal kokią savaitę yra pūlinys prie danties ir niekaip nepraeina. Ką reikėtų daryti? Nėra jokių vaistų? Būtina eiti pas daktarus? - Lukas.
Atsakymas

Turėtumėte kreiptis į gydytoją odontologą. Nedelskite, situaciją turi įvertinti specialistas.

8. Sveiki, noriu sužinoti visa informacija dėl gimdos priedų praeinamumo patikros. Ko man reikia? Siuntimo? O jeigu be siuntimo ar paslauga įmanoma? Ar šiai procedūrai yra eilės? - Laura.
Atsakymas

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje gimdos priedų praeinamumo patikra yra atliekama ambulatoriškai. Prieš šią procedūrą turite būti apžiūrėta gydytojo ginekologo, turi būti atlikti tam tikri tyrimai. Eilė tyrimui reguliuojama pagal pacientės menstruacijų ciklo dieną. Paprastai šis tyrimas atliekamas 7-9 ciklo dieną. Visa jus dominanti išsami informacija bus suteikta paskambinus telefonu (8 46) 491121.

9. Laba diena, noriu pasiteirauti ar Jūs atliekate kojų išsiplėtusių venų operacijas ir pėdų kauliukų šalinimo operacijas ? Aš gyvenu ir dirbu Anglijoje. Moku sveikatos draudimą. Kokios būtų sąlygos, jei norėčiau operuotis pas jus? Būsiu dėkinga už atsakymą. Pagarbiai, Vilija - Vilija.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje išsiplėtusios venos operuojamos, pėdų kauliukų šalinimo operacijos neatliekamos. Pastarąsias operacijas atlieka gydytojai traumatologai-ortopedai. Klaipėdos jūrininkų ligoninėje šioje medicinos srityje nesispecializuoja. Jei sveikatos draudimą mokate Privalomajam sveikatos draudimo fondui Lietuvoje, gydymas mūsų šalyje Jums turėtų būti nemokamas. Dėl venų operacijos pirmiausia turėtumėte užsiregistruoti gydytojo angiochirurgo konsultacijai. Kad ji būtų suteikta nemokamai, privalote turėti šeimos gydytojo siuntimą. Angiochirurgas po apžiūros įvertins jūsų būklę ir paskirs tinkamiausią įšsiplėtusių kojų venų gydymo taktiką. Ar Lietuvoje esate drausta privalomuoju sveikatos draudimu, galite pasitikrinti Valstybinės ligonių kasos puslapyje http://www.vlk.lt/Puslapiai/Ar-esate-draustas.aspx
10. Laba diena. Norėtume pediatro naujagimiui. Sakykite ar galima užsirašyti jūsų įstaigoje? Gyvename Radailiuose. - Renata.
AtsakymasKlaipėdos jūrininkų ligoninėje gydomi asmenys nuo 18 metų. Nei vaikų ligų skyriaus, nei pediatrų ligoninėje nėra.
Rodomas puslapis 1 iš 2012345...1020...Paskutinis »