Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Klinikinė medicinos praktika

Klaipėdos jūrininkų ligoninė kaip klinikinė praktikos bazė yra sudariusi sutartis su:

  • Vilniaus universitetu;
  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetu;
  • Klaipėdos universitetu;
  • Vytauto Didžiojo universitetu;
  • LCC universitetu;
  • Klaipėdos valstybine kolegija;
  • Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centru;
  • Utenos kolegija;
  • Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla.

Rezidentūros bazė

Klaipėdos jūrininkų ligoninė su Vilniaus universitetu yra sudariusi šios aukštosios mokyklos Medicinos fakulteto studentų internų ir rezidentų rengimo sutartį.

Ji yra ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentų klinikinės medicinos praktikos bazė.

Praktikos bazė užsienio studentams

Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra praktikos bazė užsienio šalių studentams. Pagal trišalę sutartį su  Klaipėdos universitetu ir vienu iš užsienio universitetų, Klaipėdos jūrininkų ligoninėje mokėsi Gruzijos Aeti, ir Tvildiani bei Azerbaidžano Astanos medicinos universitetų studentai.

Tobulinasi gydytojai ir slaugytojos

Ligoninė  yra slaugytojų ir gydytojų tobulinimosi bazė.

Klaipėdos universitetas turi 10 gydytojų tobulinimosi programų, pagal kurias į Jūrininkų ligoninę tobulintis atvyksta gydytojai ne tik iš visos Lietuvos, bet ir  Rusijos, Kazachstano, Turkijos. Labiausiai medikus dominančios sritys: širdies chirurgija, invazinė terapija, pilvo chirurgija, ginekologija, angiochirurgija, kardiologija ir hematologija.

Paskutinį kartą atanujinta 2018-08-29 09:30:50