Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Ligoninės misija, vizija, tikslas

Įstaigos misija

Diagnozuoti ligas, gydyti ir slaugyti pacientus, užtikrinant diagnostikos, gydymo ir slaugos prieinamumą, atitiktį numatytiems reikalavimams, patikimumą, etiškumą, rezultatyvumą, efektyvumą, tęstinumą ir užbaigtumą, bei medicinos ir ne medicinos  technologijų patikimumą ir saugą.

Įstaigos vizija

Tapti asmens sveikatos priežiūros įstaiga, siekiančia ligų diagnostikos, gydymo ir slaugos kokybės pranašumo, atitinkančia pacientų bei kitų suinteresuotų šalių poreikius ir lūkesčius.

Įstaigos tikslas

Diagnozuoti ligas, gydyti ir slaugyti pacientus mokslu ir pažangiausiomis technologijomis pagrįstais metodais, saugiai, pacientui prieinamu, lygiateisišku, efektyviu, atitinkančiu kokybės standartus būdu. Tenkinti pacientų poreikius, lūkesčius ir interesus, įstaigos savininko ir gydymo užsakovų reikalavimus bei užtikrinti pacientų informacijos privatumą, žmogiškąją pagarbą ir orumą.

Paskutinį kartą atanujinta 2018-08-28 13:27:01