Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19
KARANTINAS. Atšauktos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos. Ambulatorinės konsultacijos teikiamos tik onkohematologiniams ligoniams. Visos kitos yra nutrauktos ir bus atnaujintos, kai tik baigsis karantinas. Visiems pacientams, turėjusiems talonus pas gydytojus, bus paskirtas naujas laikas ir apie tai pranešta telefonu, arba el. paštu, priklausomai nuo to, kokius kontaktinius duomenis registruojantis nurodėte. Dėl planinių operacijų susisieks skyrių personalas.

Ligoninės misija, vizija, tikslas

Įstaigos misija

Diagnozuoti ligas, gydyti ir slaugyti pacientus, užtikrinant diagnostikos, gydymo ir slaugos prieinamumą, atitiktį numatytiems reikalavimams, patikimumą, etiškumą, rezultatyvumą, efektyvumą, tęstinumą ir užbaigtumą, bei medicinos ir ne medicinos  technologijų patikimumą ir saugą.

Įstaigos vizija

Tapti asmens sveikatos priežiūros įstaiga, siekiančia ligų diagnostikos, gydymo ir slaugos kokybės pranašumo, atitinkančia pacientų bei kitų suinteresuotų šalių poreikius ir lūkesčius.

Įstaigos tikslas

Diagnozuoti ligas, gydyti ir slaugyti pacientus mokslu ir pažangiausiomis technologijomis pagrįstais metodais, saugiai, pacientui prieinamu, lygiateisišku, efektyviu, atitinkančiu kokybės standartus būdu. Tenkinti pacientų poreikius, lūkesčius ir interesus, įstaigos savininko ir gydymo užsakovų reikalavimus bei užtikrinti pacientų informacijos privatumą, žmogiškąją pagarbą ir orumą.

Paskutinį kartą atanujinta 2018-08-28 13:27:01