Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Ligoninėje dirbantys nusipelnę Lietuvos gydytojai

nusipelnęs lietuvos gydytojas

Rimvydas Gutauskas, gydytojas angiochirurgas, Angiochirurgijos skyriaus vedėjas

Aldona Dragašienė, I ambulatorinio – konsultacinio skyriaus gydytoja kardiologė

Gediminas Kundrotas, kardiochirurgas, Kardiochirurgijos skyriaus vedėjas

Janina Priluckienė, nefrologė, Nefrologijos ir dializių skyriaus vedėja

Dalia Jarašūnienė, gydytoja kardiologė, I kardiologijos skyriaus vedėja

Nerijus Klimas, gydytojas anesteziologas – reanimatologas, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjas

Virginijus Diržauskas, gydytojas ginekologas, Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vedėjas‏

Vilija Ežerskytė, vidaus ligų gydytoja, Ligonių priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus vedėja

Sigutė Norkienė,  gydytoja kardiologė, Širdies aritmijų skyriaus vedėja‏

Giedrius Šimulionis, gydytojas gastroenterologas, Diagnostikos skyriaus vedėjas

Margarita Vitkauskienė, gydytoja pulmonologė

Ligita Malciūtė, gydytoja onkohematologė, Onkohematologijos skyriaus vedėja

Roma Kavaliauskienė, gydytoja kardiologė, Širdies aritmijų skyriaus vedėja

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama pagerbti valstybinių, profesinių švenčių ar įstaigų jubiliejų progomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos darbuotojus už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, ypač didelį indėlį plėtojant sveikatos apsaugą, sveikos gyvensenos propagavimą, Lietuvos Respublikos, kaip sveikos valstybės, prestižo kėlimą bei aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų rengimą, už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę, 2004 m. įsteigė nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklą bei nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklą. Nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas suteikiamas ir nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklu apdovanojami gydytojai už ilgametį, nepriekaištingą ir pasiaukojamą darbą Lietuvos žmonių sveikatos labui, dirbantys asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigose. (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2004-11-09 įsakymas Nr. V-767 (Žin., 2004m. Nr., 164-6020).

Paskutinį kartą atanujinta 2019-04-15 11:06:24