Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Ligoninėje dirbantys nusipelnę sveikatos apsaugos darbuotojai

sd

Jonas Sąlyga, Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius

Ingrida Bakaitė, Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus
vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja

Algirdas Liutkus, Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai

 

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama pagerbti valstybinių, profesinių švenčių ar įstaigų jubiliejų progomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, ypač didelį indėlį plėtojant sveikatos apsaugą, sveikos gyvensenos propagavimą, Lietuvos Respublikos, kaip sveikos valstybės, prestižo kėlimą bei aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų rengimą, už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę, 2004 m. įsteigė nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklą bei nusipelniusio Lietuvos gydytojo garbės ženklą.

Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas suteikiamas ir nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklu apdovanojami asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros srityje dirbantys specialistai ir organizatoriai, farmacijos specialistai. (Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2004-11-09 įsakymas Nr. V-766 (Žin., 2004m. Nr. 164-6019).

Paskutinį kartą atanujinta 2019-06-06 09:17:40