Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

2018-ieji: daug nuveikėme pacientų ir darbuotojų labui

Metų pabaigoje ateina laikas prisiminti, ką gero nuveikėme, kokių tikslų pasiekėme, kiek patobulėjome. Ateina laikas  įvertinti, ar mūsų pažangos, kompetencijos ir darbštumo pakanka, kad ir toliau išliktume itin reikalingi bei svarbūs pacientams.

Atvyko naujų gydytojų

Šiemet jautėmės tikrai reikalingi, nes gydėme daugiau pacientų, nei mums moka ligonių kasos.

Nors metai dar nesibaigė, tačiau jau žinome, kad per 2018 metus ligoninės stacionaruose gydysime per 18 tūkst. pacientų, o ambulatorinių pacientų apsilankymų skaičius sieks beveik 132 tūkst.

Kaip ir visada, taip ir šiemet mes siekėme, kad Vakarų Lietuvos gyventojas čia, savo krašte, gautų visapusišką, kvalifikuotą ir specializuotą sveikatos priežiūrą. Šiam tikslui esame subūrę nemenką profesionalų komandą, kurių didelė dalis dirba nuo ligoninės atidarymo. Mūsų patirtį ir žinias perimti, o savo jaunatviška energija dalintis nuolatos nori jauni specialistai.

Labai džiaugiamės, kad šiemet naujų kolegų gretos vis pasipildė Kardiologijos, Neurologijos, Diagnostikos, Angiochirurgijos, Fizinės medicinos ir reabilitacijos, Nefrologijos skyriuose. Iš viso šiemet mūsų gretas papildė 9 gydytojai.

Įsigijome įrangos

Šie metai ligoninei įsimintini dėl atnaujintos diagnostikos įrangos. Įsigytas 256 sluoksnių kompiuterizuotas tomografijos aparatas, moderni, skaitmeninė angiografijos sistema, densitometrijos tyrimo sistema, vaizdų archyvavimo ir perdavimo sistemos, įsigyti  dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai, laparoskopinė įranga ginekologijai, hemodializės aparatai, laparoskopinė įranga ginekologijai, atnaujinama sterilizacinės įranga.

Kėlėme atlyginimus

Jei didžiausią dalį įrangos įsigijome iš ES ir SAM lėšų, tai atlyginimams padidinti lėšų teko ieškoti ligoninės kišenėje. Tai buvo nemenkas iššūkis, nes per metus atlyginimų padidinimas ligoninei atsėjo net 3,5 milijono eurų. Noriu priminti, kad šiemet atlyginimus didinome kelis kartus. Sausį visiems darbuotojams algos didėjo po 50 eurų, nuo gegužės 20 proc. algos kilo gydytojams ir slaugytojams, medicinos biologams, kineziterapeutams, socialiniams darbuotojams, psichologams, farmacijos specialistams, o slaugytojų padėjėjams – 15 proc.

Džiaugiuosi, kad ligoninės medicinos darbuotojų atlyginimai vieni didžiausių Lietuvoje.

 Žvilgsnis į ateitį

Atkakliai pirmyn esame pasiruošę žengti ir 2019 metais. Vyksta ligoninės skubiosios pagalbos priestato projektavimo darbai. Jo statyba – naujas mūsų iššūkis. Kitąmet bus užbaigtas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus remontas. Balandžio mėnesį laukia šventė – minėsime ligoninės 25-metį.

Mieli kolegos, jūsų sąžiningas ir pasiaukojamas darbas – svarbi įstaigos sėmės dalis ir pati geriausia ligoninės reklama.

Naudodamasis artėjančių šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga dėkoju visiems ir kiekvienam iš jūsų asmeniškai. Gydytojams ir slaugytojoms – už tai, kad savo kilniu ir pasiaukojančiu darbu teikiate viltį pasveikti mūsų pacientams. Dėkoju ne medikų personalui. Be jų indėlio taip pat neįmanomas darnus ligoninės darbas.

Mieli pacientai, jums dėkoju, kad pasitikite mumis. Jūsų sveikata yra mūsų svarbiausias tikslas, o Klaipėdos jūrininkų ligoninė – jūsų sveikatos uostas.

Nuoširdžiai sveikinu kiekvieną iš Jūsų, Jūsų šeimas ir artimuosius linkėdamas sveikatos, gerovės ir vilties.

Dr. Jonas Sąlyga

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius 

Paskutinį kartą atanujinta 2018-12-21 11:24:37