Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Aptarnaus daugiau jūrininkų

Klaipėdos jūrininkų ligoninė ieško būdų, kad po karantino pradėtos teikti planinės konsultacijos, stacionarinės paslaugos, jūrininkai medicininė komisija vyktų kuo sklandžiau, pacientų būtų aptarnauta kuo daugiau.

Karantino metu keliami reikalavimai šioms paslaugoms teikti, taip pat griežti saugumo reikalavimai siekiant apsaugoti pacientus, bei ligoninės darbuotojus, neleidžia grįžti prie įprastos tvarkos bei konsultacijų apimčių. Pacientų prašoma kantrybės ir supratimo.

Daugiausiai klausimų kyla dėl jūrininkų medicininės komisijos.

„Ieškome sprendimų, kaip padėti, kad registruotis ir gauti paslaugas galėtų kuo daugiau jūrininkų. Priėmėm tam tikrus sprendimus. Registratūroje veiks antra telefono linija, per dieną priimsime daugiau nei dvigubai jūrininkų“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Planuojama, kad nuo šiol per dieną bus priimama iki 25 jūrininkų.

Jūrininkai į medicininę komisiją gali atvykti tik iš anksto užsiregistravę.

Nuo gegužės 21 dienos registruotis jūrininkų medicinos komisijai galima dviem telefonais: (8 46) 491050 ir (8 46) 491176 darbo dienomis nuo 8 iki 10 val.

Sveikatos patikrinimui priimami tik tie asmenys, kuriems iki atvykimo likus ne daugiau, kaip 48 val. atliktas viruso SARS-CoV-2 tyrimas (tiriant PGR metodu)  ir patvirtintas neigiamas rezultatas.

Atvykti į medicininę komisiją jūrininkai privalo likus 10 minučių iki konsultacijos laiko ir laukti vakarinėje ligoninės pusėje įrengtoje palapinėje – laukiamajame, kol po vieną bus pakviesti į Jūros medicinos poskyrio patalpas.

Konsultacijai atvykę asmenys privalo dėvėti kaukę, turėti asmeninį rašiklį. Karščiuojantys ar kitų COVID-19 simptomų turintys asmenys į Jūros medicinos poskyrį įleidžiami nebus.

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-05-20 16:11:44