Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Biologijos pamoką surengė Jūrininkų ligoninėje

 

Gydytojas Robertas Patamsis moksleiviams demonstruoja aparatūros galimybes.

Gydytojas Robertas Patamsis moksleiviams demonstruoja aparatūros galimybes.

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos aštuntokams pažintį su žmogaus kūnu, ligomis ir šiuolaikinėmis tyrimų bei gydymo galimybėmis palengvino Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai. Jie akademinei valandai tapo gimnazistų biologijos mokytojais.

Hermano Zudermano gimnazijos biologijos mokytoja Lina Snapkienė, ieškodama įdomesnių mokymo formų, nutarė, kad pamokos apie ligas, žmogaus kūno sandarą, sveiką gyvenimo būdą bus kur kas efektingesnės, jei jas surengs ne klasėje.

Kone trys dešimtys moksleivių Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikus apibėrė klausimais apie moderniausią diagnostinę įrangą, operacijas, ligoninės išskirtinumą.

Apžiūrėję branduolinio magnetinio rezonanso aparatą ir pamatę tyrimo galimybes, jie susidomėję klausėsi gydytojo radiologo Roberto Patamsio apie tai, kokias ligas ir patologijas aparatas padeda atskleisti, lankėsi Kardiochirurgijos skyriuje, akies krašteliu žvilgterėjo į reanimacijos medikų darbą.

„ Tai pamoka – projektas. Po apsilankymo pas jus moksleiviai parengs Klaipėdos jūrininkų ligoninę pristatančius lankstinukus. Bus įdomu pamatyti, kas jiems labiausiai įsiminė, kas jų nuomone čia svarbiausia“, – sakė mokytoja L.Snapkienė.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga džiaugėsi, kad įstaiga ir joje dirbantys žmonės galėjo prisidėti prie šiuolaikinės edukacijos, profesinio orientavimo ir, galbūt, ligų prevencijos.

„ Mokslui visada reikia naujų formų. Moksleiviai dabar žingeidūs, galbūt kai kurie iš jų ateityje patys pasirinks mediko kelią, o kai kurie susirūpins sveiku gyvenimo būdu, kad netaptų ligoninės pacientais“, –

sakė J.Sąlyga.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2015-05-08 12:05:24