Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Bronė Laurinėnienė: „Ačiū, buvo gera“

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai stovėdami ir aplodismentais palydėjo ilgametę įstaigos laboratorijos vedėją Bronę Laurinėnienę mėgautis poilsiu.

„Dėkojame Bronei už nuoširdų, daugiau nei du dešimtmečius trukusį darbą mūsų įstaigoje, už nuolatinį siekį tobulėti, už tai, kad savo žinias, su visišku atsidavimu skyrė pažangai ir naujovėms, tiek vadovaudama laboratorijos darbui, tiek dirbdama ligoninės vadovybės atstove kokybei“, –už puikų darbą dėkojo Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Šiltų žodžių negailėjo ir kolegos, su kuriais Jūrininkų ligoninėje B.Laurinėnienė pradėjo dirbti nuo pat pirmųjų atidarymo dienų, jos mokiniai, chirurgai, terapijos profilio gydytojai.

Visų jų darbe klinikiniai tyrimai, nustatant diagnozę ar gydant pacientą, – labai svarbūs.

Medikai prisiminė, kaip B.Laurinėnienė ne kartą yra sakiusi, jog su bakterijomis ji keliasi, gyvena ir eina miegoti.

„Žinau, kad trūks mano draugų mikrobų. Tačiau ateina metas, kai reikia baigti darbus, nors atrodo, dar gali. Ačiū, čia buvo gera“, – atsisveikindama su kolegomis sakė B.Laurinėnienė, kurios darbo stažas iš viso siekia 50 metų.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje ji pradėjo dirbti prieš 21 metus Klinikinės diagnostikos laboratorijos vedėja, medicinos mikrobiologe. B.Laurinėnienė puikiai organizavo laboratorijos darbą, todėl ligoninėje gerėjo teikiamos medicinos paslaugos ir ligų diagnostika. Profesionalės dėka laboratorijos darbe nuolatos buvo diegiami nauji pažangūs tyrimo metodai, didelis dėmesys skiriamas hospitalinių infekcijų kontrolei.

Greta šio svarbaus darbo keletą metų B.Laurinėnienė buvo ir ligoninės vadovybės atstove kokybei. Daug jėgų ir darbo ji skyrė tam, kad ligoninė įdiegtų ir dirbtų pagal tarptautinius ISO kokybės sistemos reikalavimus.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė buvo pirmoji sveikatos priežiūros įstaiga šalyje, kurioje minėta sistema buvo įdiegta.

B.Laurinėnienei suteiktas nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas, už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir kolegų pripažinimą ji apdovanota Klaipėdos jūrininkų ligoninės „Profesijos lyderio“ ženklu.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-11-25 12:23:32