Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Jūrininkų ligoninė reprezentuos Klaipėdą

Jubiliejinę 80-dešimtąją Jūros šventę Klaipėda pasitinka ne tik kviesdama į svečius žmones iš įvairiausių Lietuvos kampelių, bet ir pristatydama unikalų „kūdikį“ – filmą „Myliu Klaipėdą“. Jame pristatoma ir savo išskirtiniais pasiekimais garsėjanti Klaipėdos jūrininkų ligoninė.

Dvejus metus LRT televizijoje rodyto projekto „Lietuva – jūrinė valstybė“ kūrėjai šiais metais nutarė pažiūrėti į projektą kitu kampu – pristatyti Lietuvai 1 valandos trukmės pažintinį pramoginį filmą apie Lietuvos uostamiestį „Myliu Klaipėdą“. Filmas atspindi Klaipėdos miesto dvasią: jo socialinį, kultūrinį, pramoginį gyvenimą, infrastruktūrą, verslą, ekonomiką ir kt. Pagrindiniai filmo veikėjai, du jauni klaipėdiečiai Arnoldas ir Simona, savo akimis ir lūpomis palydės kiekvieną žiūrovą į gražiausias miesto vietas, pakvies pramogauti ir dalyvauti naktiniame gyvenime, apsilankys svarbiausiose Klaipėdos įstaigose, kur nuoširdžiai bendraus su jų atstovais.

Galime išduoti mažytę paslaptį – tokios Klaipėdos dar nematėte. Tik šiame filme pamatysite neįprastai džiazuojantį Klaipėdos miesto merą Vytautą Grubliauską, apsilankysite Klaipėdoje vykstančiuose unikaliuose festivaliuose, išvysite atgimusį Meridianą, susipažinsite su išskirtiniais sveikiausio miesto Lietuvoje įgyvendintais projektais bei gydymo įstaigomis, stebėsite neįprastas krepšinio rungtynes. O jei mėgstate keliauti, tai turėsite puikią progą naujausiais laivais nuplaukti ne tik į Nidą, bet ir į Švediją, Vokietiją. Pažadame Jums ne tik praverti Klaipėdos uosto piniginę, bet ir pristatyti ypatingą filmo viešnią – LR Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

„Myliu Klaipėdą“ – šiuolaikiškas požiūris į istorinį miestą, pritraukiantį vis daugiau lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Jau šį sekmadienį, liepos 27-ąją, 19.30 val., per Lietuvos televiziją.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-07-24 15:27:22