Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius atsinaujins

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius atsinaujins iš esmės. Čia pradėtas remontas, kuris visiškai pakeis skyriaus estetinį vaizdą, bus sudarytos sąlygos dar aukštesnei gydymo bei slaugos kokybei užtikrinti.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dūzgia statybininkai. Čia pradėtas 5 aukšte esančio Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus dalies remontas. Šis skyrius buvo likęs vienintelis kapitaliai neremontuotas nuo ligoninės statybos pradžios.

Planuojama, kad beveik 200 tūkst. eurų kainuosiantis vienos skyriaus dalies remontas truks keturis mėnesius. Bus pakeista elektros instaliacija, šildymo sistema, vamzdynai, lubos, sienų ir grindų danga, apšvietimas, santechnika. Greta kiekvienos palatos bus įrengtas sanitarinis mazgas su dušo kabina, prie pacientų lovų privesta personalo iškvietimo sistema. Remontas neaplenks ir pacientų valgyklos bei skyriaus virtuvėlės.

„Po remonto skyrius ne tik pagražės, bet ir taps patogesnis tiek pacientams, tiek personalui. Darysime viską, kad dėl statybos darbų nenukentėtų pacientų gydymo ir slaugos kokybė. Tačiau, be triukšmo ir dulkių neišsiversime. Tad atsiprašome dėl laikinų nepatogumų ir dėkojame už supratingumą. Juk visi suprantame, kad pokyčiai vyksta pacientų labui“ – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tai ne vieninteliai pokyčiai. Šiuo metu vyksta ir pastato šiltinimo darbai, kurie turi būti baigti rudens pradžioje.

 

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf. 

Paskutinį kartą atanujinta 2017-07-13 16:50:12