Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius ir baseinas atsinaujins

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius pradėjo paskutinį atsinaujinimo etapą. Čia prasidės dalies skyriaus remontas, kuri buvo likusi iki šiol nerenovuota nuo ligoninės statybų pradžios. Remontas ne tik pakeis skyriaus estetinį vaizdą – po jo visiems pacientams bus sudarytos vienodos sąlygos gydymui ir slaugai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje tuoj prasidės statybų darbai. Viename Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus korpuse prasidės remontas. 5 aukšte esantis skyrius buvo likęs vienintelis kapitaliai neremontuotas nuo ligoninės statybos pradžios.

Siekiant gerinti stacionarinės reabilitacijos prieinamumą ir kokybę Vakarų Lietuvoje, skyriaus remontas vyks iš ES struktūrinių fondų lėšų. Pasinaudojant projekto galimybėmis, bus atnaujintos ir modernizuotos skyriaus patalpos, įsigyta ir įrengta išmani, šiuolaikiška medicinos ir slaugos įranga, skirta pacientų gydymui ir reabilitacijai.

„Kol vyks remontas, pusė 58 lovų skyriaus bus uždaryta. Tačiau visavertės reabilitacijos paslaugos bus teikiamos ir toliau, dirbs visa komanda. Gaila, kad sumažėjus lovų skaičiui nebus galimybės priimti visų norinčiųjų“,– apgailestavo Klaipėdos jūrininkų ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėja Nijolė Šostakienė.

Artimiausiu metu prasidės ne tik skyriaus, bet ir baseino rekonstrukcija – bus pagerintos vėdinimo, valymo sistemos, įrengtas persirengimo kambarys neįgaliesiems.

Visi remonto darbai turėtų būti baigti iki lapkričio.

„Darysime viską, kad dėl statybos darbų nenukentėtų pacientų gydymo ir slaugos kokybė. Tačiau, be triukšmo ir dulkių neišsiversime. Tad atsiprašome dėl laikinų nepatogumų ir dėkojame už supratingumą. Juk visi suprantame, kad pokyčiai vyksta pacientų labui“ – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Minėti remontai yra dalis  projekto “Galvos smegenų kraujotakos ligų diagnostikos, gydymo, reabilitacijos paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimas VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninėje“, kuris finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2019-06-14 13:39:57