Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Fizioterapijos procedūroms – moderniausia įranga

IMG_2152   IMG_2167

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamento pacientai gali džiaugtis jiems teikiamomis šiuolaikiškomis fizioterapijos paslaugomis. Įstaiga iš esmės atnaujino medicininę įrangą ir įsigijo modernios aparatūros stuburo, sąnarių patologijoms, kraujotakos ir kvėpavimo takų ligoms gydyti.

Nauji impulsinių srovių aparatai gydo įvairios kilmės skausmus bei stiprina raumenis, ultragarso ir magneto terapijos aparatai skirti kaulų, sąnarių, plaučių ligoms, stuburo osteochondrozei gydyti, mažina randus ir tt.

Medikai džiaugiasi naujos kartos ultragarsiniais inhaliatoriais, padedančiais sergantiesiems kvėpavimo takų ligomis, nauju kompresinės terapijos aparatu, skirtu kaulų ir kojų veninei kraujotakai, audinių mitybai gerinti.

Šviesos terapijos prietaisas, kurio iki šiol kabinetas neturėjo, taikomas itin plačiai. Jis skirtas ne tik skausmų ar žaizdų gydymui, taip pat uždegiminių procesų slopinimui, odos ligų, depresijos gydymui.

Aštuoni Prancūzijos, Olandijos, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės gamybos aparatai Klaipėdos jūrininkų ligoninei atsiėjo daugiau nei 19 tūkst. Eur.

„Džiaugiamės galėdami modernizuoti gydymą ne tik centrinėje ligoninėje Klaipėdoje, bet ir Palangoje. Čia fizioterapijai naudota aparatūra buvo kelių dešimtmečių senumo. Reikėjo atsinaujinti. Šiuolaikiška įranga teiks ne tik daugiau naudos pacientams, bet ir pasitenkinimo ja dirbantiems medikams“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Fizioterapijos kabinetais, kurie yra Palangos departamento Ambulatorinių konsultacijų skyriaus dalis, naudojasi ne tik ambulatoriniai, bet ir stacionaro pacientai.

Per metus čia atliekama apie 4 tūkst. fizioterapijos procedūrų, kurių maždaug trečdalis tenka stacionare besigydantiems žmonėms.

Kabineto medikės sakė, kad dažniausiai jų pacientai čia atvyksta dėl stuburo patologijų, sąnarių, kraujotakos, kvėpavimo takų ligų.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-07-14 14:40:26