Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Gydytojos kūryba papuošė ligoninę

Klaipėdos jūrininkų ligoninės galerijoje atidaryta gydytojos anesteziologės – reanimatologės Jolantos Sausdravienės tapybos darbų paroda.

Prieš dvidešimt metų Vilniaus universitete medicinos studijas baigusi gydytoja tapyti pradėjo tik prieš trejetą metų dailininkės Dalios Kirkutienės studijoje.

„Man labai pasisekė gyvenime dėl dviejų dalykų. Pirma – dėl mokytojų. Mokytojas paprastai moko ne tik amato. Mokytojas labai svarbus ir žmogaus savasties suvokime, daro įtaką jo gyvenimo filosofijai. Man pradėjus tapyti mokytoja patarė nieko nedaryti tobulai, nes tai nuobodu. Ji patarė nebijoti ir švarios baltos drobės, kaip ir joje gimstančio chaoso. Tereikia atsitraukti ir pažvelgti iš šono. Tada chaose pamatai tikruosius dalykus. Taip ir mano paveikslai yra gimę iš chaoso. Antras man pasisekęs dalykas yra tai, kad 2000-aisiai metais, dar būdama rezidentė, pravėriau Klaipėdos jūrininkų ligoninės duris, kai Kardiochirurgijos skyriaus komanda ieškojo gydytojo anesteziologo. Jie pasirinko mane „žalią“ ir išmokė daugybės dalykų. Esu jiems dėkinga, ir už tai, kad jaučiuosi komfortiškai ne tik kaip gydytoja, bet ir kaip asmenybė. Čia man leidžia būti savimi“, – Klaipėdos jūrininkų ligoninės galerijoje atidaromos parodos metu kolegoms kalbėjo J.Sausdravienė.

Menininkė D.Kirkutienė džiaugėsi talentinga savo mokine, ir teigė, kad gyvenime ne visada būtinos  akademinės studijos, kad žmogus darytų tai, ką nori daryti.

„Jolantai tai puikiai sekasi. Žiūrėkite, kad tik neprarastumėte kolegės“, – juokavo  D.Kirkutienė.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga džiaugėsi, kad įstaigoje dirbantys medikai yra ne tik puikūs savo srities profesionalai.

„Labai džiaugiamės, kad šalia mūsų dirba tokie talentingi ir įvairiapusiai žmonės, kaip Jolanta. Malonu žiūrėti į jos kūrybinį polėkį, smagu matyti, kaip kolegos gėrisi jos tapyba, aptarinėja paveikslus, kurie kurį laiką puoš ligoninės sienas“, – sakė J.Sąlyga.

J.Sausdravienės tapybos paroda „Personažai ir peizažai“ Klaipėdos jūrininkų ligoninės galerijoje (I a.) veiks iki 2018 m. sausio.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2017-11-15 14:57:23