Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Išankstinei registracijai naudokitės ESVEIKATA sistema

Norite sklandžiai ir greitai prisiregistruoti pas gydytoją – naudokitės elektronine registracijos sistema ESVEIKTA. Tai greitesnis būdas, nei bandyti prisiskambinti į registratūrą telefonu, arba dar blogiau – likti už registratūros durų, nes gyva eilė neaptarnaujama.

Nuo gegužės 24 d. prasidės pacientų registracijos savaitė pas gydytojus specialistus birželio mėnesiui.

Maloniai prašome pacientų, jiems padedančių artimųjų ar socialinių darbuotojų, registracijai naudotis ESVEIKATA sistema.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl vis dar nepalankios epidemiologinės situacijos, išankstinė registracija galima tik dviem būdais – elektroninė per ESVEIKATA sistemą arba telefonu.

Gyva laukiančiųjų eilė nebus aptarnaujama.

„Suprantame pacientus ir kylančius nepatogumus išankstinės registracijos pas gydytojus savaitę. Registracijos dienomis prisiskambinti į registratūrą gali būti išties sudėtinga, nors ir darome viską, kad registracija vyktų kuo sklandžiau. Tačiau registracijos dieną sistema fiksuoja daugiau nei 20 tūkstančių skambučių. Į visus atsakyti tiesiog neįmanoma fiziškai. Pacientams kyla įvairiausių minčių, nepasitenkinimo“, – apgailestauja Klaipėdos jūrininkų ligoninės I ambulatorinių konsultacijų skyriaus vedėja Nijolė Rimdžiuvienė.

Kol epidemiologinė situacija negerėja, pacientų primygtinai prašoma nevykti į ligoninę ir nelaukti prie skyriaus gyvoje eilėje.

Gyvoje eilėje laukiantys žmonės nebus registruojami ir aptarnaujami.

Naudotis elektronine registravimo pas gydytojus sistema pacientai raginami ir dėl to, kad ne kartą yra kilę problemų dėl medikams skirtos ESVEIKATOS sistemos dalies. Registratorei užregistruoti paciento neįmanoma, tačiau pacientas pats tai gali atlikti kuo puikiausiai.

Žemiau rasite nuorodą su instrukcija kaip naudotis ESVEIKATA, taip pat registracijos pas gydytojus specialistus grafiką.

Primename, kad talonai pas gydytojus sistemoje atsiranda registracijos dieną nuo 8 val. ryto.

Dėkojame už supratimą.

Išankstinės registracijos pas gydytojus grafikai

https://www.esveikata.lt/videoPacientams

Paskutinį kartą atanujinta 2021-05-17 09:14:48