Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

J.Brėdikis: “Žinau, kaip būti sveikam”

„Daugiau mažiau suvokiu, kaip būti sveikam ir laimingam“, – sako vienas širdies chirurgijos pradininkų Lietuvoje akademikas Jurgis Brėdikis, Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenei pristatęs savo naujausią knygą „Kitokiu žvilgsniu“.

86-erių medicinos patriarchas jau senokai nebeslepia, kad atsakymus į klausimus, kas yra sveikata ir sveikas žmogus, rado Rytų medicinoje. Jos tiesas jis stengiasi pagrįsti moksliškai ir nebijo būti apkaltintas išdavęs tai, kuom pats užsiėmė dešimtmečius – žmonių sveikata rūpinosi pagal visus geriausius Vakarų medicinos standartus. Sukauptomis žiniomis jis pasidalijo naujausioje, jau šeštojoje savo knygoje.

Joje – autoriaus apmąstymų apie gyvenimą apibendrinimas, pasiremiant kvantinės fizikos, holografijos, virpesių-rezonanso dėsniais, ląstelių DNR ir kitais naujausiais mokslo atradimais bei pripažintais autoritetais. Tai kitoks, mokslininko žvilgsnis į nefizinį žmogaus pasaulį, verčiantis susimąstyti apie nesuprantamų ir dar neišaiškintų reiškinių realumą, apie žmogų, kaip Visatos dalį. Apie žmogaus subtiliąsias energijas ir jų sąsajas su Visatos informaciniu – energiniu lauku, apie pasąmoninę informacinę komunikaciją, pradedant nuo ląstelės DNR iki globalaus lygmens. Knygoje kalbama apie tai, kas domina kiekvieną: apie visuotinę nelygybę ir matricas, kurios valdo mus, apie meilės ir gėrio dėsnius, proto ir širdies darnos energiją, dvasingumą ir tikėjimą, apie holistinį – energinį gydymą, apimantį fizines, mentalines, emocines, dvasines sferas ir nepaprastas vidines savigydos galias. Kalbėdamas apie energinį gydymą, autorius ypač išskiria minčių, vaizdinių ir dvasinio poveikio būdus.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-09-15 15:36:09