Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

J. Priluckienė – pripažintas profesijos autoritetas

IMG_1396    IMG_1254mazas

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikų profesionalumas nelieka nepastebėtas ir įvertintas pacientų ir kolegų ne tik mūsų mieste, bet ir sostinėje.

Dvyliktus metus iš eilės savaitraštis „Lietuvos sveikata“ rengia Lietuvos gydymo įstaigų darbuotojų ir Metų vadovo apdovanojimus. Vienas jų teko Klaipėdos jūrininkų ligoninės Nefrologijos ir hemodializių skyriaus vedėjai, gydytojai nefrologei, echoskopuotojai Janinai Priluckienei. Ji tapo nominacijos „Metų profesijos autoritetas 2014“ laurete.

Nefrologės profesiją J. Priluckienė prisipažįsta pasirinkusi netikėtai. „Prieš dvidešimt metų gydytojas dr. Romualdas Jurgutis sukvietęs kolektyvą vienu rankos mostus paskirstė, kas, už ką bus atsakingas: „Birute, tu domėsiesi kraujo ligomis, Antanai – plaučių, o tu Janina – inkstų.“ Inkstas – mažutis, nebylus, tyliai sau gyvena. Bet koks svarbus, suprantame, kai jis suserga“, – sakė nusipelniusi Lietuvos gydytoja, Europos ir Lietuvos nefrologijos dializės transplantacijos asociacijų narė.

Gyvenime J. Priluckienė sako besivadovaujanti kinų patarle: „Sveikata – dar ne viskas, bet be sveikatos viskas tampa niekuo“.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga džiaugiasi, kad įstaigoje dirbantys profesionalai yra pastebimi ir vertinami ne tik Klaipėdoje, bet ir Vilniuje.

„Džiaugiuosi dėl Janinos pripažinimo. Ji tikrai verta „Profesijos autoriteto“ nominacijos. Pernai Klaipėdos jūrininkų ligoninė už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir kolegų pripažinimą ją apdovanojo „Profesijos lyderio“ ženkleliu ir diplomu“, – sakė J.Sąlyga.

J.Priluckienei tekęs „Metų profesijos autoriteto apdovanojimas nėra pirmasis savaitraščio „Lietuvos sveikata“ rengiamo konkurso pripažinimas ir įvertinimas, tekęs Klaipėdos jūrininkų ligoninei.  Už nuopelnus sveikatai išrinktas „Metų vadovu 2004″ ir „Metų strategu 2010″ yra tapęs ligoninės direktorius J. Sąlyga.

Už praėjusių metų nuopelnus sveikatai „Metų vadovu 2014“ išrinktas Pakruojo ligoninės direktorius Vygantas Sudaris. „Metų strategu 2014“ – Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro direktorius Martynas Marcinkevičius. „Metų novatoriumi 2014“ – Alytaus poliklinikos direktorius Vitalijus Kovaliovas. „Metų administratoriumi 2014“ – Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Zita Neniškienė. „Už gyvenimo nuopelnus“ apdovanota ilgametė Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoja slaugai Onutė Mitalienė.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2015-02-26 14:41:27