Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninė ir LCC universitetas draugystę sustiprino sutartimi

   

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninė ir LCC tarptautinis universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, sutvirtinusią šių institucijų dalykinę ir socialinę partnerystę.

LCC studentai ligoninėje ir jos padaliniuose Švėkšnoje bei Palangoje galės atvykti į praktikas, bendradarbiauti atliekant mokslinius tyrimus, ar kitus bendrus projektus. LCC universitetas įsipareigoja organizuoti bendras mokslines, praktines konferencijas, susijusias su psichologijos mokslais, tyrimais, psichikos sveikatos priežiūra. Numatoma ir plati savanoriška veikla.

„Labai džiaugiamės, kad tarptautinė akademinė bendruomenė tapo mūsų parneriais. Tikiu, kad mūsų bendradarbiavimas bus naudingas visoms šalims. Ne tik moksliniai darbai ir praktikos yra svarbus sutarties aspektas. Savanorystės, taip pat ir sveikos gyvensenos principų propagavimas yra labai svarbus ne tik mūsų įstaigų bendruomenėms, bet ir visuomenei“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Pirmoji ligoninės sutartis su LCC universitetu buvo pasirašyta dar 2004 metais. Tuomet ji labiau buvo nukreipta į psichologiją studijuojančių jaunuolių praktiką ligoninėje. Per tą laiką daug kas pasikeitė – tiek ligoninė, tiek universitetas atrado naujų bendradarbiavimo galimybių.

„ Mes labai džiaugiamės pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos jūrininkų ligonine. Ši įstaiga taps studentų mokslinių tyrimų baze, galėsime kurti ir vykdyti bendrus projektus, savomis iniciatyvomis paremti ligoninės socialinę veiklą. Čia mielai praktiką atlikti ar savanoriauti gali ne tik psichologijos, bet ir teologijos, komunikacijos studentai“, – nauja sutartimi ir naujomis galimybėmis universitetui bei studentams džiaugėsi LCC tarptautinio universiteto rektorė Marlene Wall.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2017-10-17 15:39:30