Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Jūrininkų ligoninė įvertino savo profesijos lyderius

Klaipėdos jūrininkų ligoninė puoselėja naujai užgimusią tradiciją – savo gimtadienio proga išskirtiniu „Profesijos lyderio“ ženklu apdovanoti darbuotojus, pelniusius pacientų ir kolegų pripažinimą.

“ Šiandien mums  – 27-eri. Iš jų – vieneri metai COVID-19 ligos gniaužtuose. Ši liga pristabdė mūsų proveržį ir augimą, nukreipė upės tekėjimą kita vaga, tačiau patikrino mūsų brandą ir kolegiškumą bei profesionalumą, išryškino lyderius. Nuo pernai užklupusios negandos iki šios dienos išgyvenome nemažai nežinios ir įtampos, baimės ir pasiaukojimo valandų. Buvo herojiškų istorijų, buvo ir skaudžių netekčių. Klastinga liga pasiglemžė tris mūsų kolegas, ne vieną pacientą“, – sako Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Nors ligoninės medikai buvo vieni pirmųjų šalyje sulaukę vakcinos, iki šiol negali atsipalaiduoti ir grįžti prie įprasto įstaigos gyvenimo. Epidemiologinė situacija šalyje, lyg veidrodyje atsispindi ir ligoninėje. Nepaisant situacijos, medikai maksimaliai išnaudoja galimybes gelbėti žmonių sveikatą ir gyvybes.

„Pernai, ištikti pasaulinės apokalipsės nuojautos, ligoninės 26-ąjį gimtadienį praleidome, tačiau šiemet vėl grįžtame prie mūsų tradicijų, gimusių prieš septynerius metus. Ligoninės gimtadienio proga pagerbsime savo profesijai pasišventusius ir pacientų bei kolegų pripažinimą pelniusius kolegas ir įteiksime Profesijos lyderio ženklus“, – sako ligoninės vadovas, visada akcentuojantis, kad didžiausia ligoninės vertybė yra joje dirbantys žmonės.

Už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir  kolegų pripažinimą Profesijos lyderio ženklai šiemet įteikti Ligonių priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus vedėjai Vilijai Ežerskytei, Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vedėjui Nerijui Klimui, to paties skyriaus vyresniajai slaugytojai Nataljai Kavaliauskienei, Klinikinės laboratorijos vyresniajai biomedicinos technologei Jelenai Kazragienei ir kiemsargiui Petrui Rimšai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės „Profesijos lyderio“ ženklais per septynerius metus apdovanoti 10 gydytojų, 8 slaugytojos, 5 kitų tarnybų darbuotojai. Ženklus iš sidabro aukso ir emalio sukūrė uostamiesčio juvelyras Vidas Bizauskas.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

 

 

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2021-04-09 12:49:20