Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninė įvertino savo profesijos lyderius

IMG_0749b   IMG_0685b

Klaipėdos jūrininkų ligoninė puoselėja naujai užgimusią tradiciją – savo gimtadienio proga išskirtiniu „Profesijos lyderio“ ženklu apdovanoti darbuotojus, pelniusius pacientų ir kolegų pripažinimą.

“Balandžio 9-oji mums svarbi ir prasminga jau 21-erius metus. Tiek metų yra paženklinta ne tik skaičiais, bet ir branda, pripažinimu, profesinėmis pergalėmis, mūsų bendryste ir profesine parama vienas kitam. To ypač reikia, kai mūsų įstaigos stacionaruose per metus gydosi per 19 tūkstančių pacientų, kasmet operuojama daugiau nei 6000 ligonių, abmulatoriškai gydome per 124 tūkst. žmonių. Stengiamės, kad kovoje dėl pacientų sveikatos medikai būtų „apginkluoti“ pačia moderniausia ir šiuolaikiškiausia įranga, o patys galėtų siekti žinių, pažangos, naujovių, profesionalumo. Dėkoju jiems už tai, kad yra ištikimi mūsų įstaigai, savo profesijai ir pacientams“, – įstaigos gimtadienio rytą sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė po šešerius metus trukusių statybų duris atvėrė 1994 metų balandžio 9-ąją. Pernai, minėdama savo 20 metų sukaktį įstaiga nutarė esanti pakankamai subrendusi, kad galėtų deramai įvertinti čia dirbančių žmonių pasišventimą.

„20 metų yra pakankamas laiko tarpas, kad turėtume savo mokytojų, profesijos virtuozų, pasišventėlių, žmonių, dešimtmečius dirbančių gal ir ne tokį reikšmingą, tačiau svarbų darbą: kantriai, ištikimai ir besąlygiškai. Šie žmonės pelnė ne tik vadovų, pacientų, bet ir savo kolegų pripažinimą. Jie – savo profesijos lyderiai. Tad nutarėme, kad kasmet kažkas bus apdovanotas ligoninės įsteigtu ir juvelyro Vido Bizausko pagamintu „Profesijos lyderio“ ženklu“, – sakė J.Salyga.

Už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir kolegų pripažinimą Profesijos lyderio ženklai šiemet įteikti 37 metus įstaigoje dirbančiai Širdies ir kraujagyslių anesteziologijos, intensyvios terapijos ir operacinių poskyrio vyresniajai slaugytojąi Vilmai Mockienei, taip pat vyresniajai medicinos mikrobiologei Bronei Laurinėnienei.

V.Mockienė jau du dešimtmečius yra skyriaus vyresniąja slaugytoja, negailinti savo kolegėms nei patarimų nei pagalbos. B.Laurinėnienė pirmą kartą ligoninės slenkstį peržengė prieš 50 metų. Ji ilgai dirbo Klinikinės laboratorijos vedėja, įdigė daug naujų tyrimų, dirbo vadovybės atstove kokybei, ligoninėje padėjo įdiegti kokybės vadybos sistemą.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės „Profesijos lyderio“ ženklais apdovanoti Kardiochirurgijos skyriaus vedėjas Gediminas Kundrotas, Nefrologijos ir dializių skyriaus vedėja Janina Priluckienė, Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus vedėjas Valentinas Jokšas, Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Angelė Musijenkienė bei ilgiausiai – 47 metus – ligoninėje dirbanti darbuotoja Janina Stankevičienė, taip pat ligoninės ptariarchas dr. Romualdas Jurgutis.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2015-04-13 12:05:40