Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninė įvertinta už antikorupcines iniciatyvas

FB-SV380011

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dėkoja Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriui dr. Jonui Sąlygai. LRV nuotrauka

Klaipėdos Jūrininkų ligoninės pastangos sąžiningai ir skaidriai teikti sveikatos priežiūros paslaugas, ugdyti ligoninės darbuotojų ir pacientų sąmoningumą ir nepakantumą korupcijai neliko nepastebėtos. Šalies Ministras Pirmininkas padėkojo ligoninei ir įteikė jos direktoriui dr. Jonui Sąlygai atminimo dovaną.

„Minėdami Tarptautinę antikorupcijos dieną, norime padėkoti tiems, kurie tiki, kad galime įveikti korupcijos šmėklą ir nuolat ieško naujų veiksmingų būdų, kad Lietuva būtų žinoma kaip skaidri ir nepakanti korupcijai valstybė“, – kalbėjo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pirmadienį Vyriausybės rūmuose vykusiame apdovanojimų už veiksmingas antikorupcines iniciatyvas renginyje.

Kaip pažymėjo premjeras, viena iš esminių kovos su korupcija aksiomų teigia, kad veiksminga kova su korupcija neįmanoma be visuomenės palaikymo. Valstybėje gali būti sukurta ideali teisinė ir institucinė antikorupcinė sistema, bet, jei visuomenė neprisidės prie valstybės siekio kovoti su korupcija, niekada šioje srityje nebus pasiekti reikšmingi rezultatai.

Kaip veiksmingą antikorupcinę iniciatyvą Ministras Pirmininkas apdovanojo projektą „Skaidrumo laboratorija“ (projekto „Kuriame Respubliką: visuomenės pilietinio veikimo kompetencijų ugdymas“ sudėtinę dalį) ir VšĮ Klaipėdos Jūrininkų ligoninės pastangas sąžiningai ir skaidriai teikti sveikatos priežiūros paslaugas, ugdyti ligoninės darbuotojų ir pacientų sąmoningumą ir nepakantumą korupcijai.

Lietuvos medicinos studentų asociacija, kurios vykdoma antikorupcinė akcija sveikatos priežiūros sektoriuje „Geriausia padėka gydytojui – jūsų šypsena“ kaip veiksminga antikorupcinė iniciatyva buvo apdovanota 2013 m., šiemet apdovanojo šios asociacijos atrinktas aktyviai minėtoje akcijoje dalyvavusias sveikatos priežiūros įstaigas: VšĮ Vilniaus miesto klinikinę ligoninę ir VšĮ Kauno respublikinę ligoninę.

Apdovanojimų, teikiamų jau trečius metus, už veiksmingas antikorupcines iniciatyvas tikslas – pagerbti ir paskatinti asmenis, iniciatyviai ir rezultatyviai veikiančius korupcijos prevencijos srityje, plačiau informuoti apie jų 2014 m. įvykdytas ar vykdomas veiksmingas antikorupcines iniciatyvas, taip skatinti aktyvesnį visuomenės dalyvavimą antikorupcinėje veikloje.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2014-12-09 11:01:11