Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninė palaiko gerumo akciją

Klaipėdos jūrininkų ligoninės bendruomenė jungiasi prie „Caritas“ gerumo akcijos. Jos darbuotojai, įsigydami specialių žvakių, paremia žmones, kenčiančius nuo dvasinių ir materialinių nepriteklių. Ligoninės fojė prie akcijos prisidėti gali kiekvienas čia užsukęs.

Gruodį prasidėjo tradicinė adventinė Lietuvos Caritas ir vyskupijų Caritas centrų organizuojama vargstančiųjų paramos akcija „Gerumas mus vienija“. Jau septyniolikti metai žmonės yra kviečiami prie jos prisidėti savo parapijose.

„Laukiant Kristaus atėjimo, yra tinkamas laikas pakviesti visus žmones atrasti savyje gerumo ir atjautos bei sužadinti norą padėti kenčiantiems nuo materialinių ir dvasinių nepriteklių. Meilės parodymas vargšams padės mūsų pačių tikėjimo augimui“, – įsitikinę Caritas atstovai.

Jie ragina kiekvieną dalyvauti akcijoje, už auką įsigyjant specialią Caritas žvakutę.

Nuo seno deganti žvakės ugnis buvo tikėjimo, šeimos vienybės, bendrystės su kitais žmonėmis ženklas. Kiekvienas, uždegdamas Carito žvakelę ant Kūčių stalo, turėtų prisiminti ne tik Lietuvoje ir užsienyje esančius savo artimuosius, draugus ir kaimynus, bet ir nakvynės namuose besiglaudžiantį benamį, maisto stokojančią daugiavaikę šeimą.

Šiais metais Caritas Lietuvoje tikisi akcijos metu už aukas išdalinti apie 110 tūkst. simbolinių Carito žvakelių visoje Lietuvoje.

Akcija „Gerumas mus vienija“ vyks iki gruodžio 31 dienos.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2014-12-05 12:38:49