Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninė papildė medicinos bibliotekos lentynas

IMG_1026a

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai papildė Lietuvos medicinos bibliotekos fondus – dovanojo medicinos leidinių. Kelios dėžės knygų, žurnalų, bukletų jau pasiekė adresatą.

Lietuvos medicinos biblioteka, sumaniusi papildyti savo lentynas, paprašė šalies sveikatos priežiūros įstaigų pasidalinti savo leidiniais.

„Klaipėdos jūrininkų ligoninė sudėjo nemenką dėžutę knygų apie savo įstaigą, Palangos departamentą. Tačiau pamanėme, kad gydytojai ir slaugytojos gali būti sukaupę nemažai profesinės literatūros, kuria nebesinaudoja, kuri jiems nebėra aktuali. Paprašėme pasidalinti ir jie noriai dalinosi“, – pasakojo Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga

Medikai sunešė stirtas knygų, kurios, supakuotos į dėžes, prieš šv. Kalėdas pasiekė Lietuvos medicinos biblioteką Vilniuje.

„Tikimės, kad mūsų surinkta informacija ne tik prisidės prie didžiausio Lietuvoje medicinos mokslo ir praktikos lobyno, bet ir praturtins skaitytojų žinias apie naujausius ir jau klasika tapusius asmens ir visuomenės sveikatos laimėjimus“, – vylėsi J.Sąlyga.

Bibliotekos darbuotojai nustebo sulaukę dovanų siuntos.

„Mums tinka viskas: tiek metodinė, tiek informacinė medžiaga, tiek  vadovėliai ir kita, kas siejasi su medicina. Tad maloniai priimame, ką mums dovanojate“, – džiaugėsi Lietuvos medicinos bibliotekos Komplektavimo skyriaus vedėja Nijolė Jankauskaitė.

Jos kolegės tikino, kad nereikalingų ar nereikšmingų knygų negali būti. O jei kurios ir pasirodys nebetinkamos, bus sudėtos į skaitytojams skirtą dovanų dėžę. Bibliotekos dovanojamos knygos žingeidžių skaitytojų kaip mat išgraibstomos.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2015-12-28 16:25:47