Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Jūrininkų ligoninė pasiekė kolektyvinio imuniteto tikslą

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje baigus visus vakcinavimo nuo COVID-19 etapus – lengvas atokvėpis. Pasiektas kolektyvinis imunitetas leidžia darbuotojams jaustis saugesniais bendraujant su kolegomis ir pacientais. Tačiau iki tikrojo saugumo dar toli.

„Ligoninėje pasiekėme kolektyvinio imuniteto tikslą. Vakcinuota 52 proc., COVID-19 liga persirgo 27 proc. darbuotojų. Taigi, šiuo metu saugūs kolegoms ir pacientams yra 79 proc. mūsų įstaigos darbuotojų. Džiaugiamės pasiekę išties gerų rezultatų ir maksimaliai sumažinę pavojų pacientams užsikrėsti COVID-19 liga mūsų įstaigoje“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Nors didžioji dalis medikų nei užsikrėsti, nei užkrėsti COVID-19 šiuo metu negali, nerimą kelia pacientai ir nesivakcinavę kolegos.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dėl vienokių ar kitokių priežasčių skiepytis atsisakė 21 proc. darbuotojų.

COVID-19 infekcija ligoninėje ir jos padaliniuose šiuo metu serga 18 darbuotojų, tarp kurių nėra nė vieno gydytojo, bet serga 8 slaugytojos, iš kurių 4 atsisakė vakcinuotis.

Į ligoninę patenka sergančių pacientų, kurių PGR testas yra neigiamas – tai yra, ligos dar nerodo. Tačiau po vienos ar keleto dienų jiems pasireiškia COVID-19 ligos simptomai, pakartojamas testas būna teigiamas. Tokie pacientai gali užkrėsti kitus ligonius ir specifinio imuniteto neturintį personalą.

„Atsipalaiduoti vis dar negalime. Teikiame visų patvirtintų profilių kontaktines ambulatorines konsultacijas, skubi stacionarinė pagalba teikiamos visuose ligoninės skyriuose. Ligoninė visą parą 7 dienas per savaitę teikia klasterines paslaugas sergantiems miokardo infarktu ir ūminiu insultu, nesvarbu, ar pacientas infekuotas COVID-19 infekcija, ar ne. Pacientai atvyksta iš visos Vakarų Lietuvos, pradedant Tauragės regionu, baigiant Mažeikiais. Nebuvome sustabdę ir planinių paslaugų, tačiau jų skaičių teko riboti dėl covidinių pacientų gydymo. Tikimės artimiausiu metu sugrįžti į prieškarantininį paslaugų teikimo lygį“, – salė ligoninės vadovas.

Per sausį Klaipėdos jūrininkų ligoninėje gydyti 123 pacientai, sirgę COVID-19 infekcija.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2021-02-05 14:38:42