Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninė pasirengusi gydyti ir karius

DSC_0581   DSC_0539

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje apsilankęs Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas buvo patikintas, kad čia medikai aukščiausio lygio pagalbą bet kada pasirengę suteikti tiek civiliams, tiek kariškiams.

Buvęs sveikatos apsaugos ministras, pastaruoju metu rikiuojantis šalies karines pajėgas, J.Olekas Jūrininkų ligoninėje domėjosi galimybe teikti pagalbą NATO pajėgų kariams, taip pat užsienio vyriausybinių delegacijų nariams, atvykstantiems į Klaipėdą. Svečias susipažino su ligoninėje teikiamomis sveikatos priežiūros paslaugomis, medicinine įranga ir jos galimybėmis.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga ministrui parodė ir pievutę šalia įstaigos, kurioje prireikus leidžiasi kariniai sraigtasparniai.

„Seniai planuojama, kad prie ligoninės bus įrengta sraigtasparnių nusileidimo aikštelė. Nors ji planuojama ne vieneri metai, sraigtasparniams vis dar tenka leistis pievoje“, – pasakojo J.Sąlyga.

Pasieniečių ar kariškių sraigtasparniai čia leidžiasi prireikus suteikti skubią pagalbą žmonėms jūroje ar gabenti transplantuojamus organus.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė su Karo medicinos tarnyba yra pasirašiusi sutartį, kuria remiantis ligoninei yra suteiktas paramos ligoninės Klaipėdos regione statusas.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra įsipareigojusi teikti Lietuvos ir kitų NATO šalių kariams aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugas Klaipėdos regione.

Vykdydama tarptautinius įsipareigojimus Lietuva turi būti pajėgi užtikrinti priimančiosios šalies paramą, taip pat ir medicininę, NATO pajėgoms.

„Ligoninė bet kuriuo metu yra pasirengusi suteikti visą būtiną pagalbą tiek civiliams, tiek kariškiams“, garantavo įstaigos vadovas J.Sąlyga.

Apsilankęs ne viename skyriuje ir pabendravęs su medikais bei pacientais, baigdamas vizitą Lietuvos krašto apsaugos ministras J. Olekas nuoširdžiai padėkojo už rūpestį žmonių sveikata ir teikiama profesionalia pagalba.

 

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2015-08-18 15:36:24