Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninėje lankėsi sveikatos apsaugos ministras

„Jūsų įstaiga galėtų būti pavyzdžiu“, – po apsilankymo Klaipėdos jūrininkų ligoninėje sakė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Ministras teigė, jog jam gerą įspūdį paliko ne tik tvarka, bet ir emocinė aplinka bei šilta atmosfera.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė sulaukė pirmojo sveikatos apsaugos ministro A.Verygos vizito. Kartu su  viceministre Gintare Šakalyte, patarėju Dariumi Kazlausku, Seimo nariais Dainiumi Kepeniu ir Algimantu Kirkučiu, jis apžiūrėjo daugelį ligoninės skyrių, dėmesio skyrė medicinos įrangai, ypač tai, kuria atliekami brangūs tyrimai. Buvo domimasi ligoninės sterilizacijos ir dezinfekcijos tarnyba, jos darbu ir technikos pajėgumu.

„Kadangi ne taip seniai pradėjome dirbti,  norime pamatyti regionuose veikiančias gydymo įstaigas, sužinoti, kaip joms sekasi. Kad nesivadovautumėme nuogirdomis ar tik popieriais, tiek, kiek pajėgiam, stengiamės atvažiuoti  į vietą, pabendrauti, kad susidarytumėme tikrą vaizdą. Mums rūpi, kaip galėtumėm padėti ir užtikrinti, kad žmonės tolygiai gautų sveiktos priežiūros paslaugas visoje Lietuvoje“, – apie vizito tikslą sakė ministras A.Veryga.

Jis neslėpė, kad tokie pažintiniai apsilankymai asmens sveikatos priežiūros įstaigose padės planuojant ir skirstant valstybės investicijas.

„Jūsų ligoninė, viena iš tokių, kuri galėtų kitoms būti pavyzdžiu – pagal tai, kaip čia tvarkomasi, kaip bendrauja ir jaučiasi kolektyvas. Bent jau tai mes pajautėme čia apsilankę. Liko labai geras įspūdis“, – atsisveikinant įstaigą gyrė sveikatos apsaugos ministras.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga sakė Sveikatos apsaugos ministerijos vadovams parodęs ne tik paradinę įstaigos pusę, bet ir probleminius taškus. Ligoninės vadovas džiaugėsi, kad ministerijos vadovybė skyrė laiko susipažinti su ligonine, jos galimybėmis, čia dirbančiais medikais.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2017-02-03 16:41:56