Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninės gydytojui – šalies chirurgų pripažinimas

Lietuvos chirurgų asociacijai trejus metus vadovaus Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojas.

Rugsėjo 16-17 dienomis Kaune vyko Lietuvos chirurgų asociacijos suvažiavimas. Naujuoju asociacijos prezidentu jame išrinktas Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojas Chirurgijos klinikos vadovas prof. Artūras Razbadauskas.

„Per šios asociacijos gyvavimo istoriją, pirmą kartą jai vadovaus klaipėdietis. Iki šiol visi vadovai buvo arba iš Vilniaus arba Kauno universiteto ligoninių. Neprisiimu nuopelnų sau, kad buvau išrinktas į šias pareigas. Manau kolegos vertino ne tiek mano asmeninius, kiek visų klaipėdiečių pasiekimus chirurgijoje“, – sakė A.Razbadauskas, jau beveik dešimtmetį vadovaujantis Klaipėdos krašto chirurgų draugijai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai ir vadovybė pasveikino savo kolegą su naujomis pareigomis ir iš karto išsakė taisytinas blogybes.

„ Labai džiaugiamės, kad mūsų kolega vertinamas tarp visos šalies chirurgų kaip profesionalus gydytojas ir administratorius. Linkime jam sėkmės ir atkaklumo taisant tam tikrus sistemos trūkumus. Turime galvoje nepatvirtintas gydymo metodikas, neadekvatų prevencinių programų įkainį, kai faktinės išlaidos viršija numatytą finansavimą“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Pras A.Razbadauskas didžiausiu savo trejų metų vadovavimo asociacijai iššūkiu klaiko 2018 metais Klaipėdoje rengiamą Baltijos šalių chirurgų suvažiavimą.

Lietuvos chirurgų asociacija vienija kraštų chirurgų draugijas, Lietuvos minimaliai invazinės chirurgijos, taip pat Lietuvos onkologinės chirurgijos draugijas. Iš viso – 7 organizacijas, kurioms priklauso apie 600 medikų.

Asociacijos veiklos spektras – nuo chirurgų kvalifikacijos kėlimo iki rekomendacijų įstatymus  reglamentuojančioms institucijoms.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2016-09-19 16:04:52