Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninės kiemelyje – kalėdinė misterija

IMG_2150

Medikai patys dekoravo ligoniams iškeptus meduolius.

 

Gruodžio 22 dieną, 17. 30, Klaipėdos jūrininkų ligoninės kieme Kalėdos bus pasitiktos ypatingai: ligoninės laiptai virs scena, į dangų kils gražiausios advento ir Kalėdų giesmės, o dar neregėtos iliuminacijos nušvies ligoninės pastato sienas.

                     Kalėdos dainuodamos ateina ir pas sergančius, ir pas sveikstančius, ir pas sveikuosius. „Mes norime su savo pacientais būti ir džiaugsme, ir varge, kad žmonės žinotų: Jūrininkų ligoninė – jų sveikatos ir gyvybės namai“, – sako Jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga.

Savo Kalėdines dovanas teiks Žvejų rūmų moterų choras „Dangė“ ir vokalistė Reda Striškaitė, šiais metais atstovausianti Klaipėdą Eurovizijos konkurse, taip pat Respublikinės D. Tamulevičiūtės premijos laureatas inovatyviausias Klaipėdos teatras „Apeironas“.

Gražiausios metų šventės proga susirinkusiuosius sveikins Jūrininkų ligoninės kapelionas Saulius Stumbra.

Negalintieji išeiti į ligoninės kiemelį, koncertą stebės per langus.

Jūrininkų ligoninės kolektyvas ir pacientų asociacija „Onkologija.lt“ nuoširdžiai kviečia paskutinį advento pirmadienį pasitikti su šviesa ir muzika, širdyje meldžiant sau ir savo artimui kuo stipriausios sveikatos – pabūsime, pasidžiaugsime, pasveikinsime vieni kitus, pasivaišinsime kvapnia Jūrininkų ligoninėje virta arbata ir ligoninės medikų su meile keptais ir dekoruotais kalėdiniais meduoliais.

Nuostabų kalėdinių šviesų šou surengs klubas “Roxy”.

„Nieko nėra svarbiau už glaudų gydytojo ir paciento ryšį. Už pasitikėjimą. O jei į šį duetą dar įsilieja tikėjimas… Tada prasideda stebuklai, – sako viena iš šventės organizatorių Dalia Bielskytė.- Ateikite, aplankykite savo artimuosius, savo gydytojus, palinkėkite visiems sveikatos ir laimės – širdingi linkėjimai visada išsipildo.“

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės ir pacientų asociacijos „Onkologija.lt“ inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-12-22 08:20:31