Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrininkų ligoninės kiemelyje uždainavo šv. Kalėdos

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje Kalėdos buvo pasitiktos ypatingai. Jos kiemelyje žiemos iliuziją sukuriančių šviesų fone į dangų kilo gražiausios Advento ir Kalėdų giesmės, kvepėjo ligoninės darbuotojų keptais meduoliais ir garavo šilta arbata.

Taip dainuodamos šv. Kalėdos atėjo ir pas sergančiuosius, ir pas sveikuosius.

„Mes norime su savo pacientais būti ne tik džiugesio akimirkomis, kai jie sveiki išvyksta į namus, bet ir tada, kai kalėdaitį šv. Kūčių vakarą tenka laužti ligoninės palatoje. Norime bent šiek tiek sukurti šventės nuotaiką, pabūti toje šventėje kartu su jais“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Viena iš šventės iniciatorių pacientų organizacijos “Onkologija.lt” steigėja Dalia Bielskytė sakė, jog jai malonu prisidėti prie antrus metus rengiamos ir jau tradicija tampančios šventės.

“Man smagu prisidėti kuriant džiaugsmingas šv. Kalėdas dvasiai”, – sakė ji.

Šventėje kalėdines giesmes ligoninės pacientams ir medikams dovanojo kultūros centro „Žvejų rūmai“ chorai „Cantare“ ir „Dangė“ bei vokalistė Reda Striškaitė.

“Esu sujaudintas ir labai dėkingas choristams bei Redai. Ji ir choras “Dangė” savo laiką ir gebėjimus mums dovanoja jau antrus metus iš eilės. Šiemet prie jų prisijungė ir nuostabusis “Cantare”. Visų pacientų ir ligoninės bendruomenės vardu dėkoju jiems, kad prisideda prie kilnios misijos – sukurti šventę ligonimas, netgi tapti medikų pagalbininkais, gydant pacientų sielas”, – sakė J.Sąlyga.

Ligoniai, užburti kalėdinės garso ir šviesų misterijos šypsojosi. Negalintieji išeiti į ligoninės kiemelį, koncertą stebėjo balkonuose ar per langus, palatose ir kiemelyje visi vaišinosi kvapnia arbata bei ligoninės medikų su meile keptais imbieriniais meduoliais.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2015-12-23 15:29:32