Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Jūrininkų ligoninės medikams – garbingi vardai

IMG_1613

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikams suteikti garbingiausi šalyje įvertinimai: Nusipelniusio Lietuvos gydytojo ir slaugytojo vardai.

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga sveikatos apsaugos ministras Juras Požėla Klaipėdos jūrininkų ligoninės Diagnostikos skyriaus vedėjui Giedriui Šimulioniui suteikė Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, o Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos vyresniajai slaugytojai Angelei Musijenkienei – Nusipelniusios Lietuvos slaugytojos vardą. Tai liudijantys ženklai jiems iškilmingai buvo įteikti vakar Vilniuje Operos ir baleto teatre vykusiame šventiniame renginyje.

Gydytojas gastroenterologas G.Šimulionis yra vienuoliktasis Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikas, kuriam suteiktas Lietuvos nusipelniusio gydytojo vardas ir įteiktas tai liudijanti ženklas, A.Musijenkienė – pirmoji ligoninės slaugytoja sulaukusi tokio įvertinimo.

„Džiaugiuosi, kad šie žmonės vertinami ne tik ligoninės vadovybės, kolegų ir pacientų. Smagu, kad jų atsakingą ir kruopštų darbą pastebi bei įvertina Sveikatos apsaugos ministerija“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

G.Šimulionis Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dirba nuo pat jos atidarymo – 23 metus. Į jo vadovaujamą skyrių buvo paguldytas pirmasis naujosios Jūrininkų ligoninės pacientas. Gydytojas išrinktas Lietuvos gastroenterologų draugijos valdybos nariu, yra Pasaulinės gastroenterologų organizacijos narys.

A.Musijenkienė taip pat nuo ligoninės atidarymo vadovauja Ginekologijos ir endoskopinės ginekologijos skyriaus slaugos personalui. Už įkvepiantį pasišventimą profesijai, neišmatuojamą atsakomybę, nesavanaudišką nuoširdumą ir  kolegų pripažinimą yra apdovanota ligoninės Profesijos lyderio ženklu.

Nusipelniusio Lietuvos gydytojo ženklą Sveikatos apsaugos ministerija įsteigė 2004-aisiais, Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo – 2015 metais siekdama pagerbti valstybinių, profesinių švenčių ar įstaigų jubiliejų progomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos darbuotojus už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, ypač didelį indėlį plėtojant sveikatos apsaugą, už pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2016-05-04 11:17:54