Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Jūrų kapitonai džiaugėsi išsaugotu ligoninės pavadinimu

Klaipėdos jūrininkų ligoninė sulaukė garbingų jūrininkų vizito. Čia savo posėdį surengė Jūrų kapitonų asociacija, kurios nariai plačiau žvelgia į jūroje dirbančių žmonių poreikius.

Jūrų kapitonai domėjosi medikų pasiekimais ir naujomis gydymo bei diagnostikos galimybėmis, kurias pristatė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

„Kažkada tai buvo žinybinė Žvejų ligoninė, vėliau, statant naująjį ligoninės pastatą, paramos skyrė ne viena jūrinė organizacija skyrė lėšų anuomet moderniausiai medicinos įrangai įsigyti. Šiandien saitai su jūrinėmis organizacijomis nebėra tokie glaudūs. Tačiau pagarbą jūrinei valstybei ir buvusiems rėmėjams simbolizuojantis įstaigos pavadinimas išliko, nors ir jį buvo bandoma pakeisti. Kapitonai džiaugėsi, kad bendromis pastangomis prieš keletą metų pavyko išsaugoti Jūrininkų ligoninės pavadinimą“, – istoriją prisiminė J.Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje veikia Jūros medicinos poskyris, kur tikrinama jūrininkų sveikata, organizuojami pirmosios pagalbos mokymai.

Medicininės komisijos pirmininkas Valdas Kuolas kapitonams išsamiai papasakojo, kokios sveikatos problemos dažniausiai kamuoja jūrininkus, kokios tendencijos yra stebimos.

Jūrininkų mokymų organizatorius Romualdas Skačkauskas supažindino su  šios srities aktualijomis.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2016-03-23 15:10:49