Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Klaipėdos jūrininkų ligoninė pradėjo šildymo sezoną

Vėstantys orai verčia susirūpinti pacientų gerove. Todėl Klaipėdos jūrininkų ligoninės palatose jau pradėjo šilti radiatoriai, nors visuotinis šildymo sezonas dar neprasidėjo.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė ir jos padalinai Palangoje bei Švėkšnoje savo pacientus nuo ketvirtadienio pasitinka jau šildomose patalpose.

„ Nors palatose dar nebuvo labai vėsu, nutarėme pradėti šildymo sezoną, kol pacientai nepajuto diskomforto dėl vėstančio oro. Įstaigoje gydomi itin sunkios būklės ligoniai, kuriems turime sukurti komfortiškas sąlygas. To paties norime ir savo darbuotojams“, – apie sprendimą anksčiau laiko pradėti šildymo sezoną sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Pirmiausia šildymas įjungtas Palangos departamente, kur įkurtas vienas moderniausių šalyje Medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių.

„Šiame skyriuje slaugomi sudėtingų ligų ir su jomis susijusių negalavimų iškamuoti, imunitetą praradę mažai judantys žmonės. Jiems itin svarbu, kad palatos nebūtų vėsios. Galiausiai jau nebejauku pacientams nusirengti ir ambulatorinių konsultacijų kabinetuose. Nutarėme įjungti šildymą anksčiau, netaupydami pacientų sąskaita“, – sakė Palangos departamento vedėjas Remigijus Kirstukas.

Pagal higienos normas šaltuoju metų laiku ligoninių palatose ir kitose visuomeninės paskirties patalpose oro temperatūra turi siekti 18-22 laipsnius šilumos.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2015-10-08 10:58:18