Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Klaipėdos jūrininkų ligoninė – tarp rūpestingiausių uostamiesčio įmonių

IMG_0125

Klaipėdos jūrininkų ligoninė pateko tarp 30 uostamiesčio įmonių, kurias klaipėdiečiai pasiūlė dalyvauti Rūpestingiausios įmonės rinkimuose.

Tokius rinkimus jau trečią kartą rengia dienraštis „Klaipėda“, siekiantis mieste sukurti naują tradiciją – pagerbti uostamiesčio įstaigas ir įmones, kurios darbuotojams suteikia geras darbo sąlygas bei užmokestį, naudoja skatinimo ir mokymo sistemas, užtikrina darbuotojo ir darbdavio abipusį bendravimą ir supratimą.

„Mums labai malonu, jaučiamės pagerbti ir įvertinti jau vien patekę į tokį sąrašą. Per dvidešimt ligoninės gyvavimo metų visada stengėmės rūpintis ne tik pacientų bet ir mūsų darbuotojų poreikiais. Ligoninėje yra moderniausia įranga, galimybė tobulėti, vieni didžiausių atlyginimų tarp šalies gydymo įstaigų. Visa tai tiesiogiai, ar netiesiogiai jaučia ir pacientai. Esame pelnę jų pripažinimą. Žmonių srautai į mūsų įstaigą kasmet tik didėja“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė rūpestingiausių įmonių sąraše yra gretą tokių didžiulių kompanijų, kaip „Yazaki Wiring Technologies Lietuva“, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO), Jūrų krovinių kompanija „Bega“, „Klaipėdos nafta“, „Philip Morris Lietuva“, „Radisson Blu Hotel Klaipėda“, „Švyturys-Utenos alus“, „Mars Lietuva“, „Teo LT“ ir kitos.

Už Rūpestingiausią įmonę galima balsuoti iki gegužės 26 dienos 12 val. Atiduoti savo balsą galima portale www.kl.lt, taip pat siunčiant arba atnešant laiškus į redakciją.

Praėjusiais metais Rūpestingiausios įmonės laurus nuskynė bendrovė „Gridin’s Group“, užpernai – „Klaipėdos duona“.

 

 Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-05-19 14:21:25