Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė – tarptautinė medikų praktikos bazė

Jūrininkų ligoninės Chirurgijos klinikos vadovas, Klaipėdos universiteto prof. Artūras Razbadauskas rūpinosi, kad gydytojai iš Kazachstano K. Baidavletovas ir R. Fursovas įgytų kuo daugiau žinių.

Jūrininkų ligoninės Chirurgijos klinikos vadovas, Klaipėdos universiteto prof. Artūras Razbadauskas rūpinosi, kad gydytojai iš Kazachstano K. Baidavletovas ir R. Fursovas įgytų kuo daugiau žinių.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje medikai iš Kazachstano semiasi moderniausių laparoskopinių operacijų patirties.

Dvi savaites chirurgai, Kazachstano sostinės Astanos medicinos universiteto magistrantai Kairatas Baidavletovas ir Romanas Fursovas Jūrininkų ligoninės operacinėse stengėsi perimti šios gydymo įstaigos medikų sukauptą patirtį.

Tai įmanoma trišalio – Jūrininkų ligoninės, Klaipėdos universiteto ir Astanos medicinos universiteto – bendradarbiavimo dėka.

„Šiuo metu gilinamės į endoskopinės videochirurgijos kursą. Mes neturime teisės čia dirbti, operuoti, tad operacinėje tik asistuojame. Mus ypač domina laparoskopinės operacijos per vieną dūrį, taip pat operacijos, atliekamos per natūralias angas. Šiandien tai laikoma moderniomis operacinėmsi technikomis, naudojamomis Europoje. Klaipėdos Jūrininkų ligoninė atitinka europinius standartus, pagal kuriuos esame mokomi“, – pasakojo K.Baidavletovas.

Studentų mokymąsi ir praktiką kuravęs Jūrininkų ligoninės Chirurgijos klinikos vadovas, Klaipėdos universiteto prof. Artūras Razbadauskas pasakojo, kad kazachai ne pirmieji čia mokęsis medikai.

Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra praktikos bazė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių studentams, taip pat slaugytojų ir gydytojų tobulinimosi bazė. Čia atvyksta medikai iš Rusijos, Gruzijos, Kazachstano, Turkijos.
Jolanta Juškevičienė
Viešųjų ryšių specialistė
VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė
tel. 8 46 491191
mob. tel. 8 698 50451
el.p. [email protected]

Paskutinį kartą atanujinta 2014-04-23 12:44:03