Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

NUO GEGUŽĖS 18 D. KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINAMOS PLANINĖS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA IR MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS. PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS. 

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje – antras koronaviruso atvejis

Koronavirusui sparčiau plintant visuomenėje, vis labiau jis braunasi ir tarp medikų. Klaipėdos jūrininkų ligoninės Klinikinės ir diagnostinės laboratorijos darbuotojai patvirtintas COVID-19. Tai antras atvejis fiksuotas šios įstaigos medikams.

Ligoninė imasi visų saugos priemonių, kad būtų suvaldytas tolimesnis viruso plitimas tiek tarp medikų, tiek tarp pacientų. Pirminiais duomenimis bus izoliuoti trys laboratorijos darbuotojai. Su kitų skyrių darbuotojais sergantis asmuo kontakto teigia neturėjęs, darbe visada buvęs su kauke. nekeliavęs. Neatmeta galimybės, kad užsikrėsti galėjo artimoje aplinkoje arba viešoje vietoje.

Pirmas koronaviruso atvejis ligoninės kraujagyslių chirurgui nustatytas prieš savaitę. Savaitę iki diagnozės nustatymo medikas nedirbo, turėjo nedarbingumo pažymėjimą. Laikinai buvo sustabdyta Kraujagyslių chirurgijos skyriaus veikla, izoliuota 12 pacientų ir per 50 ligoninės darbuotojų.

Per saviizoliacijos laiką kol kas niekam iš darbuotojų ar pacientų koronaviruso simptomai nepasireiškė ir liga nenustatyta.

Pasibaigus saviizoliacijos laikui, užtikrinant visas saugumo priemones, darbuotojai grįš į darbą.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai ir Sveikatos apsaugos ministerija ragina vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, tai yra, maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas. Kiekvienu neaiškiu klausimu skambinti tel. 1808.

Visą naujausią informaciją, susijusią su koronovirusu, rasite pagal šią nurodą http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas.

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-29 13:22:32