Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje atnaujinami mokymai jūrininkams

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje nuo birželio 17 d. atnaujinami mokymai jūrininkams. Pirmosios medicinos pagalbos ir medicinos priežiūros mokymai vyks tiesioginiu būdu, laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų, todėl jūrininkai į įprastą mokymų klasę negrįš. Mokymai jiems bus rengiamo kur kas erdvesnėje ligoninės posėdžių salėje.

Mokymuose vienu metu dalyvauti galės ne daugiau nei 20 asmenų. Siekiant užtikrinti saugų socialinį atstumą, kursų klausytojai turės sėdėti tik specialiai pažymėtose vietose kas trečioje eilėje.

Į ligoninės salę jūrininkai turės patekti pro atskirą įėjimą likus ne daugiau kaip 10 minučių iki mokymų pradžios.

Į mokymus atvykę jūrininkai privalo dėvėti asmenines apsaugos priemones (veido kaukes ar respiratorius, vienkartines pirštines), turėti asmeninį rašiklį.

Prie įėjimo į posėdžių salę jūrininkams bus matuojama kūno temperatūra ir atliekama rankų dezinfekcija.

Karščiuojantys ar viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių turintys asmenys į mokymus įleidžiami nebus. Taip pat mokymuose nelaukiami saviizoliacijoje esantys ir jos nebaigę jūrininkai.

Mokymams jūrininkai turėtų registruotis telefonu (8 46) 491015. Registruojantis jiems bus suteikta visa su būtina informacija.

Mokymų grafikas birželio ir liepos mėn.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.         

 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-06-16 16:48:40