Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje nebėra COVID-19 sergančių darbuotojų

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje – džiaugsminga diena ir lengvas atokvėpis. COVID-19 infekcija ligoninėje ir jos padaliniuose šiuo metu nebeserga nė vienas darbuotojas. Šis faktas ir pasiektas kolektyvinis imunitetas leidžia darbuotojams jaustis saugesniais bendraujant su kolegomis ir pacientais, taip pat didinti teikiamų paslaugų apimtis.

„Šiandien mes santūriai džiaugiamės. Beveik po metų pertraukos ir vėl visi esame sveiki – neturime nė vieno COVID-19 sergančio ligoninės darbuotojo. Vakcinacijos dėka pavyko pasiekti kolektyvinio imuniteto tikslą. Tačiau suvokiame, kad ši situacija trapi ir bet kurią dieną gali pasikeisti. Kol kas ja džiaugiamės ir, paisydami saugumo reikalavimų, maksimaliai didiname teikiamų paslaugų apimtis“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje vakcinuota 53 proc., COVID-19 liga persirgo 27 proc. darbuotojų. Taigi, šiuo metu saugūs kolegoms ir pacientams yra 80 proc. įstaigos darbuotojų.

Nors didžioji dalis medikų nei užsikrėsti, nei užkrėsti COVID-19 šiuo metu negali, nerimą kelia pacientai ir nesivakcinavę kolegos.

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje dėl vienokių ar kitokių priežasčių skiepytis atsisakė 20 proc. darbuotojų.

Į ligoninę patenka sergančių pacientų, kurių PGR testas yra neigiamas – tai yra, ligos dar nerodo. Tačiau po vienos ar keleto dienų jiems pasireiškia COVID-19 ligos simptomai, pakartojamas testas būna teigiamas. Tokie pacientai gali užkrėsti kitus ligonius ir specifinio imuniteto neturintį personalą.

„Džiaugiamės pasiekę išties gerų rezultatų ir maksimaliai sumažinę pavojų pacientams užsikrėsti COVID-19 liga mūsų įstaigoje, tačiau atsipalaiduoti vis dar negalime. Teikiame visų patvirtintų profilių kontaktines ambulatorines konsultacijas, skubi stacionarinė pagalba teikiamos visuose ligoninės skyriuose. Ligoninė visą parą 7 dienas per savaitę teikia klasterines paslaugas sergantiems miokardo infarktu ir ūminiu insultu, nesvarbu, ar pacientas infekuotas COVID-19 infekcija, ar ne. Pacientai atvyksta iš visos Vakarų Lietuvos, pradedant Tauragės regionu, baigiant Mažeikiais. Nebuvome sustabdę ir planinių paslaugų, tačiau jų skaičių teko riboti dėl covidinių pacientų gydymo. Tikimės artimiausiu metu sugrįžti į prieškarantininį paslaugų teikimo lygį“, – sakė ligoninės vadovas.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės informacija

Paskutinį kartą atanujinta 2021-03-01 12:54:30