Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje – ekologiška katilinė

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamente atidaryta moderni biokuro katilinė, kuri gamins žaliąją energiją. Iki šiol skalūnų alyva šildyta sveikatos priežiūros įstaiga tikisi ne tik ženkliai sumažinti šildymo kaštus, bet ir pagerinti gyvenimo kokybę švėkšniškiams. Kūrenama biomasė neskleis nemalonaus kvapo ir neterš aplinkos degimo produktais.

„2010 metais Švėkšnos ligoninę prijungus prie Klaipėdos jūrininkų ligoninės perėmėme ne kokį palikimą. Patalpoms ir vandeniui pašildyti katilinė naudojo skalūnų alyvą, kuri skleidė nemalonius kvapus ligoninės teritorijoje bei už jos ribų, o degimo produktai teršė aplinką. Psichiatrijos departamentui teikiamos šilumos gamybos kaštai buvo vieni didžiausių šalyje“, – apie iškilusį poreikį modernizuoti šildymo sistemą pasakojo Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

2014 m. Klaipėdos jūrininkų ligoninė pateikė paraišką ir pagal Klimato kaitos specialiąją programą gavo paramą Psichiatrijos departamento modernios biokuro katilinės įrengimui.

Katilinės rekonstrukcijos darbai po viešųjų pirkimų konkurso buvo pradėti 2015 metų balandį, o nuo šių metų lapkričio pabaigos katilinė pradėjo darbą visu pajėgumu.

„Nuo dabar šilumos energiją gaminsime kūrendami šiaudų, medžio ir žolių granules. Sėkmingai įgyvendinus projektą ir įrengus naują ekonomišką bei modernią biokuro katilinę, tikimės sutaupyti šildymui skiriamų lėšų, o svarbiausia – prisidedame prie ekologijos. Švėkšnoje žmonės kvėpuos švaresniu oru“, – sakė. J.Sąlyga.

Jam antrino ir Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis.

„Labai svarbu, kad prie globalių ekologinių problemų sprendimo prisideda ir Švėkšnos miestelis, bei joje esantis Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamentas“, – džiaugėsi seniūnas.

Bendra biokuro katilinės Švėkšnoje projekto vertė siekia beveik 335 tūkst. eurų, iš kurių 321 tūkst. sudaro projekto lėšos, dalį lėšų skyrė ir Klaipėdos jūrininkų ligoninė.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2016-11-25 13:55:22