Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19
KARANTINAS. Atšauktos planinės operacijos ir ambulatorinės konsultacijos. Ambulatorinės konsultacijos teikiamos tik onkohematologiniams ligoniams. Visos kitos yra nutrauktos ir bus atnaujintos, kai tik baigsis karantinas. Visiems pacientams, turėjusiems talonus pas gydytojus, bus paskirtas naujas laikas ir apie tai pranešta telefonu, arba el. paštu, priklausomai nuo to, kokius kontaktinius duomenis registruojantis nurodėte. Dėl planinių operacijų susisieks skyrių personalas.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikui nustatytas koronavirusas

Ligoninėje dirbantys medikai neišvengė pavojaus. Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikui nustatytas COVID-19. Ligoninė imasi visų saugos priemonių, kad būtų suvaldytas tolimesnis viruso plitimas tiek tarp medikų, tiek tarp pacientų – bus uždarytas skyrius, karantinuoti pacientai ir medikai.

Koronavirusas ligoninės medikui nustatytas šeštadienį, kai jis pats savo iniciatyva kreipėsi dėl patikros. Kol kas jis saviizoliacijos sąlygomis gydosi namuose. Medikas pastaruoju metu niekur nekeliavo.

Nuo kovo 17 d. šis medikas ligoninėje nedirbo, nes pirmadienį pasijutęs prastai, kreipėsi į gydytojus ir gavo nedarbingumo pažymėjimą. Negerėjanti savijauta paskatino mediką kreiptis dėl tyrimo.

Ligoninė nedelsiant imasi priemonių situacijai užkardyti ir suvaldyti. Laikinai stabdoma  Kraujagyslių chirurgijos skyriaus veikla – kurį laiką čia nebus teikiama ne tik planinė, bet ir būtinoji pagalba.

Planuojama, kad skyrius veiklą atnaujins greičiau nei per dvi savaites, nes kai kurie skyriaus gydytojai jau kurį laiką karantinavosi namuose, dėl buvusių kelionių, tad karantinui baigus galės grįžti prie darbų.

Taip pat ligoninėje griežto karantino sąlygos bus taikomos dvylikai šiuo metu Kraujagyslių chirurgijos skyriuje gydomų pacientų, bei visam personalui. Pirminiais duomenimis bus karantinuoti 32 medikai.

Pirmadienį galėjusių bendrauti su gydytoju kontaktai bus plečiami.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai ir Sveikatos apsaugos ministerija ragina vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, tai yra, maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas. Kiekvienu neaiškiu klausimu skambinti tel. 1808.

Visą naujausią informaciją, susijusią su koronovirusu, rasite pagal šią nurodą http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas.

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-22 13:14:39