Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Skubi pagalba
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės veikla  – skaidri

Sveikatos apsaugos ministerija  atliko jai pavaldžių asmens sveikatos priežiūros įstaigų vertinimą, kurio metu nustatytas jų atitikimas skaidrios įstaigos vardo suteikimo kriterijams, tai yra nustatyti korupcijos indeksai, atspindintys įstaigos viešumą ir atvirumą, korupcijos prevencijos priemonių vykdymą. Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra viena iš dvylikos, šiemet patekusių į Sveikatos apsaugos ministerijos sudarytą skaidrių asmens sveikatos priežiūros įstaigų sąrašą.

Siekiant didinti asmens sveikatos priežiūros įstaigų veiklos viešumą ir atvirumą bei pacientų informuotumą, ugdyti medicinos darbuotojų patikimumą, lojalumą ir sąžiningumą, motyvuoti elgtis visuomenę sąžiningai, pranešti apie korupciją, ministerija parengė skaidrios įstaigos aprašą, pagal kurį nurodyta, kokio pobūdžio korupcijos prevencijos priemonės ir kokiais būdais turi būti įgyvendinamos asmens sveikatos priežiūros įstaigoje. Pagal jas įstaigų veikla ir buvo vertinama.

„Klaipėdos jūrininkų ligoninė daro tiktai nemažai, kad čia būtų užkirstas kelias bet kokio pobūdžio korupcijos apraiškoms. Ligoninės interneto svetainėje, informaciniuose stenduose, monitoriuose pateikiama išsami informacija, nuo raginimo atsidėkoti medikams šypsniu, iki informacijos, kur kreiptis, jei susiduriama su galimai korupcinio pobūdžio veikla. Ypač plačiai korupcijos prevencijos temos pristatomos ligoninės interneto svetainėje“, – pasakojo Ilona Bumblienė, įstaigoje atsakinga už korupcijos prevenciją.

Medikų bendruomenė yra susipažinusi, o pacientams kiekviename skyriuje yra prieinami dokumentų aplankai su visa svarbia antikorupcinio pobūdžio informacija, darbuotojų etikos kodeksu ir kt.

Jai pavaldžių asmens sveikatos įstaigų veiklą Sveikatos apsaugos ministerija pasirinktinai vertina kasmet iki kovo pabaigos. Šiemet ji paskelbė dvylika skaidrių asmens sveikatos priežiūros įstaigų, tris kandidates, tokiam vardui gauti. Viena įstaiga paskelbta turinti korupcinio pobūdžio veiklų pasireiškimo tikimybę.

Kaip skaidri įstaiga Klaipėdos jūrininkų ligoninė buvo pripažinta ir ne vienerius metus iki šiol.

Susidūrus su galimai korupcinio pobūdžio veikla Klaipėdos jūrininkų ligoninėje, bet kuriuo paros metu galima pranešti pasitikėjimo telefonu (8 46) 491196, arba el. paštu [email protected] 

Taip pat galima kreiptis į asmenį, atsakingą už korupcijos prevenciją Klaipėdos jūrininkų ligoninėje – Iloną Bumblienę. Darbo metu ją galima rasti ligoninės administracijos 11 kabinete.

Daugiau išsamios informacijos korupcijos prevencijos temomis galima rasti ligoninės interneto puslapyje www.jurlig.lt/korupcijos-prevencija/.

 

 Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

 

 

 

Paskutinį kartą atanujinta 2021-04-06 14:59:07