Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Klaipėdos universitetas tapo ligoninės dalininku

Klaipėdos universiteto ligoninės steigimo link žengtas dar vienas žingsnis. Klaipėdos universitetas tapo Klaipėdos jūrininkų ligoninės dalininku. Iki šiol ligoninės dalininke buvo tik Sveikatos apsaugos ministerija.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius prof. dr. Jonas Sąlyga šiandien įteikė Klaipėdos universiteto rektoriui prof. dr. Artūrui Razbadauskui tai liudijantį dalininko pažymėjimą.

„Tapti universiteto ligonine minčių turėjome jau ne vienerius metus. Būta ketinimų veiklą susieti su Vilniaus universitetu, vėliau – su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu. Sveikatos apsaugos sistemos reforma sudarė sąlygas ateityje mokslą ir praktiką susieti būtent su Klaipėdos universitetu. Džiaugiamės, kad galėsime tęsti mūsų ne vienerius metus trunkantį bendradarbiavimą“, – į perspektyvą optimistiškai žvelgė Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovas J.Sąlyga.

Ligoninėje dirba 16 mokslo daktarų, nemaža jų dalis yra ir uostamiesčio universiteto bendradarbiai, savo žiniomis besidalijantys su studentais, ligoninė yra universiteto rengiamų slaugytojų, kineziterapeutų, radiologijos specialistų praktikos bazė.

„ Universitetas ne tik rengia sveikatos priežiūros specialistus, tačiau yra ir tobulinimosi bazė medikams. Neabejoju, kad mūsų ryšiai visose šiose srityse tik stiprės. Džiaugiuosi geranorišku ligoninės bendradarbiavimu žengiant parengiamuosius Klaipėdos universiteto ligoninės steigimo žingsnius, kuriuos yra patvirtinus Lietuvos Respublikos vyriausybė ir Sveikatos apsaugos ministerija“, – sakė Klaipėdos universiteto rektorius A.Razbadauskas.

Kaip jau buvo skelbta, trečiasis šalyje aukščiausio lygio gydymo centras – Klaipėdos universiteto ligoninė –bus steigiamas Klaipėdos jūrininkų, Klaipėdos universitetinės ir Palangos reabilitacijos ligoninių pagrindu. Iki birželio 1 dienos šių ligoninių dalininku turėjo tapti Klaipėdos universitetas. Sveikatos apsaugos ministerija yra numačiusi, kad Klaipėdos universiteto ligoninė bus įsteigta ne vėliau kaip iki 2023 m. sausio 1 d.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2022-05-31 15:41:05