Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Konferencija „Asmens veiksnumo nustatymo problemos“

2011 metų gegužės 11 dieną LR Seime buvo organizuota konferencija „Asmens veiksnumo nustatymo problemos“. Konferencijos iniciatoriai: LR Seimo narys, seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys Evaldas Jurkevičius ir LR Seimo narys, seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas dr. Stasys Šedbaras. Minėtoje konferencijoje dalyvavo ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamento darbuotojai : Departamento vedėjas Artūras Mažrimas, medikosocialinių paslaugų ir psichiatrinės reabilitacijos tarnybos socialinės darbuotojos Diana Poškienė, Danguolė Andriušaitienė, Jurgita Varanauskienė.

Konferencijos metu buvo analizuojamos veiksnumo nustatymo problemos notarinėje praktikoje, asmens pripažinimo neveiksniu ar ribotai veiksniu teismuose ir su tuo susijusios problemos, analizuojama ar fizinio asmens pripažinimo neveiksniu ar ribotai veiksniu pagal LR CK atitinka bendrąjį Europos standartą. Pranešimus skaitė : LR Notarų rūmų prezidentas Marius Stračkaitis, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros lektorė dr. Lina Mikalonienė, Valstybinės teismo psichiatrinės tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktorius dr. Konstantinas Daškevičius, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Teisės tyrimų ir apibendrinimo departamento konsultantė Sandra Varnelienė, Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Civilinės ir komercinės teisės katedros docentė dr. Inga Kudinavičiūtė – Michailovienė.

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-21 21:53:48