Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Kraujagyslių chirurgijos skyrius atnaujino veiklą

Buvęs uždarytas Klaipėdos jūrininkų ligoninės Kraujagyslių chirurgijos skyrius jau atnaujino savo veiklą.
Į darbą grįžo saviizoliacijoje buvę medikai. Visi jie buvo ištirti dėl koronaviruso ir nė vienam jų infekcija nebuvo nustatyta.
COVID-19 infekcija nuo pandemijos pradžios nustatyta penkiolikai Klaipėdos jūrininkų ligoninės darbuotojų, iš kurių – 3 gydytojai, 3 slaugytojai ( balandžio 2 d. duomenys).
Saviizoliacijoje šiuo metu yra 70 ligoninės darbuotojų, iš kurių – 15 gydytojų.
Ligoninėje gydomas vienas infekuotas pacientas, kuris atvežtas iš Tauragės dėl patirto miokardo infarkto. Kadangi ligoninė yra ūminių insultų ir infarktų gydymo centras (klasteris) Vakarų Lietuvoje, teikti skubią pagalbą insulto ar infarkto atveju privalo ir infekuotiems pacientams.
Ligoninėje stebimi dar du galimai infekuoti pacientai. Jiems atliktas tyrimas, laukiama atsakymų.
Vienas pacientas, kuriam buvo nustatyta infekcija, išleistas gydytis į namus, nes jo sveikatos būklė pagal SAM rekomendacijas leido priimti tokį sprendimą. Pacientas jautėsi gerai, simptomai nebuvo ryškūs.
Šie pacientai gydomi specialiose izoliuotose laikino stebėjimo palatose.
Siekiant valdyti infekcijos protrūkį, apsaugoti medikus ir pacientus, ligoninė imasi radikalių priemonių. Buvo sustabdyta dviejų  – Abdominalinės chirurgijos ir Kraujagyslių chirurgijos – skyrių veikla. Pastarasis, kaip jau minėta, praėjus izoliacijos laikui, savo veiklą atnaujino. 
Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2020-04-02 21:24:35