Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Kviečiame į edukacinį renginį apie širdies nepakankamumą

Gegužės 10 d., 16 val. prekybos centro „Studlendas“ fojė vyks renginys, skirtas Širdies nepakankamumo dienoms. Renginyje Klaipėdos jūrininkų ligoninės medikai suteiks daugiau informacijos apie tai kokia klastinga liga yra širdies nepakankamumas, kaip jo išvengti ir kaip gyventi, jei ligos išvengti nepavyko.

Širdies nepakankamumas gresia 1 iš 5 žmonių, peržengusių keturiasdešimtmetį. Tai liga, kai dėl nusilpusios raumenų funkcijos širdis nebespėja aprūpinti organizmo reikiamu deguonies ir kraujo kiekiu. Dusulys, kulkšnių tinimas, oro trūkumas, nuovargis – pradžioje judant, o vėliau ir esant ramybės būklėje. Pasaulyje širdies nepakankamumas įgauna pandemijos mastą: serga apie 26 mln. žmonių, Lietuvoje – apie 100 tūkst.
Gegužės pradžioje visoje Europoje minimos širdies nepakankamumo dienos, kurių metu organizuojami edukaciniai renginiai visuomenei.
Apie tai, kaip išvengti širdies nepakankamumo, kaip anksti jį atpažinti, kaip gyventi susirgus, PC „Studlendas” foje pasakos, su visais besidominčiais šia problema bendraus Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojai kardiologai, reabilitologai, slaugytojos, būsimieji medikai.
Renginį organizuoja Klaipėdos jūrininkų ligoninė ir Lietuvos širdies asociacijos Širdies nepakankamumo darbo grupė.

Laikas: gegužės 10 d., penktadienis, 16.00 val.
Vieta: PC STUDLENDAS foje prie eskalatoriaus (Herkaus Manto g.92)

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Paskutinį kartą atanujinta 2019-05-09 14:33:12