Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS DRAUDŽIAMAS, IŠSKYRUS TERMINALINĖS BŪKLĖS PACIENTUS. NUTRAUKTOS VISOS VANDENS PROCEDŪROS FIZINĖS MEDICINOS IR REABILITACIJOS SKYRIAUS PACIENTAMS.

Lankyti leidžiama tik terminalinės būklės pacientus

Klaipėdos jūrininkų ligoninėje griežtinamos pacientų lankymo taisyklės – lankyti leidžiama tik terminalinės būklės pacientus.

Siekiant užkirsti kelią plisti koronaviruso (COVID-19) infekcijai bei sumažinti riziką pacientams ir darbuotojams užsikrėsti, pacientų, gydomų Klaipėdos jūrininkų ligoninėje lankymas draudžiamas, išskyrus terminalinės būklės pacientus.

Mirštančius pacientus lankyti norintys asmenys telefonu turi suderinti ir gauti skyriaus vedėjo ar gydančio gydytojo leidimą. Lankyti pacientą leidžiama ne ilgiau nei 15 min. ir tik vienam, artimiausiųjų ratui priskiriamam šeimos nariui (sutuoktinis, tėvai, vaikai, broliai, seserys).

Lankančiajam matuojama kūno temperatūra, jis turi pasirūpinti ir dėvėti medicininę kaukę, vienkartines pirštines, kurias reikia užsidėti dezinfekavus rankas.

Palatoje, kurioje guli daugiau kaip vienas pacientas, vienu metu lankomas gali būti tik vienas pacientas. Palatoje, esant lankytojui, jei tik įmanoma pagal sveikatos būklę, visi joje esantys pacientai turi dėvėti medicinines kaukes.

Lankant rekomenduojama išlaikyti ne mažesnį kaip 1 metro atstumą iki lankomo asmens ir ne mažiau kaip 2 metrus iki kitų pacientų.

Lankančiajam draudžiama vaikščioti po skyrių, eiti į kitas patalpas.

Pacientus nerekomenduojama lankyti priklausantiems rizikos grupės šeimos nariams (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis.

Terminalinės būklės pacientų lankymas draudžiamas asmenims, turintiems ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių (karščiavimas (37,30C ir daugiau), kosulys, dusulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.), taip pat asmenims, kurie  buvo išvykę iš šalies ir nuo išvykimo nepraėjo 14 kalendorinių dienų, turėjusiems kontaktą su asmeniu, kuriam įtariama ar nustatyta COVID-19 infekcija ar esantiems saviizoliacijoje.

Skyriuose visi lankytojai registruojami. Lankytojų asmens duomenys renkami tiesiogiai iš lankytojų, naudojami tik COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais bei saugomi 21 dieną nuo paciento lankymo dienos.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-10-26 16:20:41