Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 38 50 52
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE ATNAUJINTOS MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS: AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS (PIRMENYBĖ TEIKIAMA NUOTOLINĖMS KONSULTACIJOMS), PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS. NUO BIRŽELIO 17 D. ATŠAUKUS KARANTINĄ LIEKA VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOS SITUACIJOS REŽIMAS. TODĖL VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE BUVO NUMATYTI DĖL KARANTINO, TARP JŲ IR PACIENTŲ LANKYMO, LIEKA GALIOTI. 

Ligoninė dar labiau griežtina lankymo tvarką

Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO) paskelbus koronaviruso plitimą pasauline pandemija, Klaipėdos jūrininkų ligoninė imasi veiksmų, galinčių riboti viruso plitimą ir apsaugoti pacientus bei ligoninėje dirbančius medikus –ribojama pacientų palyda į ligoninę, griežtinamas lankymas, matuojama temperatūra lankytojams.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriaus įsakymu nuo 2020 m. kovo 13 d. ligoninėje ir jos padaliniuose dar griežčiau ribojamas pacientų lankymas. Pacientus lankyti bus leidžiama tik numatytu metu. Intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyriuje – nuo 11 iki 12 val. ir nuo 17 iki 19 val., kituose stacionaro skyriuose – nuo 14 iki 18 val.

Pacientus lankyti leidžiama ne daugiau nei vienam asmeniui ir ne ilgiau nei 10 min. Asmenims, jaunesniems nei 18 metų, lankymas draudžiamas.

Intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyriuje kiekvienam lankytojui bus matuojama temperatūra. Karščiuojantis lankytojas į skyrių įleidžiamas nebus.

Taip pat ribojama skubos ar planine tvarka į Klaipėdos jūrininkų ligoninę atvykstančių pacientų palyda. Skubūs bei planiniai ligoniai su vieno asmens palyda atvykti galės tik į Ligonių priėmimo skubiosios pagalbos skyrių. Iš šio skyriaus į kitus artimiesiems paciento lydėti nebebus galimybės. Tuo, kaip ir iki šiol rūpinsis ligoninės personalas.

Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų ir dėkojame už supratimą. Visa tai daroma jūsų artimųjų ir jūsų pačių labui.

Kadangi ligoninė yra padidintos rizikos vieta, rekomenduojama įstaigoje praleisti kuo mažiau laiko. Būtinai laikytis rankų higienos reikalavimų. Kiekviena skyriuje yra dezinfekavimo priemonių, tad lankytojai prašomi atėjus ir išeinant dezinfekuoti rankas.

Skyriuose laikomasi visų sanitarijos ir dezinfekcijos reikalavimų, dezinfekuojami turėklai, durų rankenos.

Primename, kad pajutus peršalimo ar ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus: slogą, kosulį, karščiavimą, apsunkintą kvėpavimą, čiaudulį ar gerklės skausmą, prašome patiems nevykti į ligoninę, skambinti greitosios pagalbos telefonu 112.

Visa išsami ir patikima informacija apie koronovirusą skelbiama čia: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2020-03-12 16:03:45