Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

Медична допомога українцям

Medicinos pagalba ukrainiečiams

Atmintinė skelbiama lietuvių, anglų, ukrainiečių bei rusų kalbomis.  Atmintinę rasite čia.

Ligoninė pradėjo šildymo sezoną

Vėstantys orai verčia susirūpinti pacientų gerove. Todėl Klaipėdos jūrininkų ligoninės padalinių palatose jau šyla radiatoriai, nors visuotinis šildymo sezonas dar neprasidėjo.

Pirmiausia šildymas įjungtas Psichiatrijos departamente Švėkšnoje. Nuo šiandien – ir Palangos departamente, kur veikia vienas moderniausių Medicininės slaugos  ir palaikomojo gydymo skyrių.

„Šiame skyriuje slaugomi sudėtingų ligų ir su jomis susijusių negalavimų iškamuoti, silpnesnio imuniteto, mažai judantys žmonės. Jiems itin svarbu, kad palatos nebūtų vėsios. Nutarėme įjungti šildymą anksčiau, netaupydami pacientų sąskaita“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Šildyti pradėtas ne tik autonominę šildymo sistemą turintis Palangos departamentas. Pagal poreikį šildosi ir Psichiatrijos departamentas Švėkšnoje, turintis savo katilinę.

Centrinio ligoninės korpuso Klaipėdoje patalpose dar gana šilta.

Prieš keletą metų atliktas ligoninės pastato šiltinimas leidžia mėgautis kol kas komfortiška ir higienos normas atitinkančia patalpų temperatūra.

Pagal higienos normas šaltuoju metų laiku ligoninių palatose ir kitose visuomeninės paskirties patalpose oro temperatūra turi siekti 18-22 laipsnius šilumos.

 

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

 

Paskutinį kartą atanujinta 2021-10-05 09:12:32