Informacija
(8 46) 49 10 09
(8 46) 38 19 59
Registratūra
(8 46) 49 11 11
Priėmimo skyrius
(8 46) 49 10 19

KLAIPĖDOS JŪRININKŲ LIGONINĖJE MEDICINOS PAGALBOS PASLAUGOS – AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS, PLANINĖ HOSPITALIZACIJA, AMBULATORINĖ REABILITACIJA, MEDICINOS KOMISIJA JŪRININKAMS BEI MOKYMAI JŪRININKAMS – TEIKIAMI ATSIŽVELGIANT Į VISAS SAM IR VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTŲ REKOMENDACIJAS IR LAIKANTIS GRIEŽTŲ SAUGUMO REIKALAVIMŲ DĖL COVID-19 PLITIMO.

LIGONINĖJE GALIOJA VISI ĮSAKYMAI, TVARKOS IR RIBOJIMAI, KURIE ŠALYJE AR SAVIVALDYBĖJE YRA NUMATYTI DĖL KARANTINO AR EKSTREMALIOS SITUACIJOS.

LIGONINĖJE PACIENTŲ LANKYMAS GALIMAS TIK TURINTIEMS GALIMYBIŲ PASĄ, NEIGIAMĄ PGR TESTĄ BEI LAIKANTIS GRIEŽTŲ TAISYKLIŲ, KURIOS IŠSAMIAI APRAŠYTOS LIGONINĖS INTERNETINIAME PUSLAPYJE SKILTYJE "PACIENTŲ LANKYMO TVARKA" : https://www.jurlig.lt/pacientams-ir-lankytojams/pacientu-lankymo-tvarka/

Ligoninėje gydo ir sienos

Kone du dešimtmečius besitęsiančia draugyste džiaugiasi Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Arūnas Sakalauskas ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Kone du dešimtmečius besitęsiančia draugyste džiaugiasi Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkas Arūnas Sakalauskas ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Š. m. gruodžio 18 dieną 14 val. Klaipėdos jūrininkų ligoninėje vyks tradicinė Advento popietė „Ant gerumo sparnų“, suburianti įstaigos pacientus, medikus, menininkus ir dvasininkus.

Vienu pagrindinių renginio akcentų taps jau aštuonioliktus metus organizuojama Klaipėdos krašto menininkų akcija, praturtinanti ligoninės aplinką išskirtiniais meno kūriniais.

„Pacientams būtini ne tik vaistai ir medikų rūpestis. Norint greičiau pasveikti reikia peno sielai ir gražios aplinkos. Dovanodami ligoninei pačių sukurtus darbus, menininkai jaučiasi prisidėję prie paties humaniškiausio tikslo – žmogaus gydymo“, – jau kone du dešimtmečius trunkančiu prasmingu bendravimu su meno žmonėmis džiaugiasi Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius dr. Jonas Sąlyga.

Šiuo metu ligoninės skyrius, palatas, kabinetus, fojė puošia daugiau nei 500 tapybos, grafikos darbų, skulptūrų, tad ji neatsitiktinai yra pavadinama labiausiai mieste lankoma meno galerija. Čia menu gėrisi ne tik medikai, įstaigos svečiai, pacientus lankantys artimieji, bet ir ligoniai, neslepiantys, kad graži aplinka yra lyg sveikatos piliulė, mažinanti ligoninėse neišvengiamai patiriamus emocinius išgyvenimus.

 

Jolanta Juškevičienė 
Viešųjų ryšių specialistė 
Klaipėdos jūrininkių ligoninė 
tel. 8 46 491191 
mob. tel. 8 698 50451 
el.p. jolanta.juskeviciene@jurlig.lt

Paskutinį kartą atanujinta 2014-01-22 10:36:40